Dünya Güzeli Yüksel Ak, Ankara'da Defileye Katıldı
Resmi büyütmek için tıklayın Ankara'da Düzenlenen "Selçuklu'dan Osmanlı'ya, Osmanlı'dan Günümüze" Adlı Moda Defilesinde Dünya Güzeli Yüksel Ak da Podyuma Çıktı.

Ankara'da düzenlenen "Selçuklu'dan Osmanlı'ya, Osmanlı'dan Günümüze" adlı moda defilesinde dünya güzeli Yüksel Ak da podyuma çıktı. Mamak Belediyesi'nin Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği moda defilesine, AK Parti İstanbul Milletvekili Güldal Akşit, AK Parti Ankara Milletvekili Aşkın Asan, Mamak Belediye Başkanı Gazi Şahin ve çok sayıda bayan katıldı. Defile öncesi bir konuşma yapan Akşit, kadınsız geçen bir günü görmenin mümkün olmadığını ifade ederek, "Kadınlar artık sosyal hayatta çok daha başarılı ve siyasette varız diyorlar. Hangi konuya el atsalar başaramadıkları hiçbir şey yoktur. Kadınlar her zaman sosyal hayatın içinde zor olan konuları başarır" diye konuştu.


Akşit, yaklaşan yerel seçimlerde kadınların ön planda yer alacağını da ifade ederek, defileyi düzenleyen Mamak Belediye Başkanı Şahin'e teşekkür etti.
Başkan Şahin ise konuşmasında, moda defilesini tüm Mamaklı bayanlar için düzenlediklerini kaydederek, "Kadınlara verilmesi gereken değeri vermek nutuk atmaktan daha iyidir. Laf yapıldıktan sonra konuşulursa çok faydalıdır. Bence 'laf olasın diye eli öpülesi' demeyip o elleri öpmeliyiz. Bir konuya kadın eli değince yaptığımız projelerde intizam oluyor" dedi. Konuşmaların ardından mankenler, Selçuklu'dan günümüze kadarki kıyafetleri yansıtan tasarımları sundu. Podyumda zeybek havası oynayan bir manken ise, izleyenlerden yoğun alkış aldı. (İhlas Haber Ajansı)