Yaprak Dökümü”nün Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü, yine birinci oldu.


Kanal D’nin, yediden yetmişe herkesçe büyük bir beğeniyle izlenen, reyting rekortmeni dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü, milyonları ekran başına kilitledi ve yine birinci oldu.
Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran ve Deniz Çakır’ın oynadıkları sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba günü ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 20.8 reyting ve yüzde 48.0 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 20.8 reyting ve yüzde 46.3 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.
Ali Rıza Bey ile Şevket ilk kez karşı karşıya geldi
Dizinin önceki akşam ekrana gelen bölümünde; Şevket’i kumar masasında yakalayan Ali Rıza Bey, oğluna karşı tavır aldı. Kumar oynarken yakalanmamın mahcubiyetini gururuna yediremeyen Şevket ise hırçınlaştı. Ve baba-oğul ilk kez karşı karşıya geldiler. Çocuklarından yaşadığı hayal kırıklığının altında ezilin Ali Rıza Bey’i ve ailesini bundan sonra nelerin beklediği sorusunun cevabı ise, dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümüne kaldı.
Kanal D Ana Haber Bülteni yine birinci
Mehmet Ali Birand yönetiminde ekrana gelen Kanal D Ana Haber Bülteni de,Tüm Kişiler’de yüzde 8.4 reyting ve yüzde 23.3 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8.8 reyting ve yüzde 27.4 izlenme payı ile haber bültenleri arasında yine ilk sırada yer aldı.
hürriyet magazin