Polat Alemdar'ın büyük ayıbı!
13 Mart 2008 Perşembe 10:08
Kurtlar Vadisi 4 yıl sonra figüranların da canı olduğunu hatırladı. İşte o olay:


Kurtlar Vadisi'nde bugüne kadar siz deyin 200, ben diyeyim 500 kişi öldürüldü. Bunlardan pek çoğunun dizide "ismi" bile anılmıyordu. Neredeyse tabanca sesinden önce kanlar içinde yere seriliyor, arkadaşları üzerinden atlıyor, daha sonra da senaryoda esameleri okunmuyordu.

Vadi'ciler sonunda ölenlerin "insan" olduğunun farkına vardılar. Son bölümde Polat, sorgulanan Hakan'ın firarı sırasında iki adamını kaybetti. Ağabeyinin buna üzüldüğünü gören Abdülhey, "Ne yapalım abi, bizde çalışanların işi budur. O zaman postanede çalışsalardı" dedi. Polat, Abdülhey'e keskin bir bakış fırlattıktan sonra konuştu:

"Biz şirket değiliz Abdül, bizde çalışan yok, sadece davamıza inanan, bizimle aynı yola baş koyan arkadaşlarımız var. Şu yerde yatanların da geride bıraktıklarının olduğunu bilmiyor musun?" Ekip, daha sonra ölenlerden birinin karısının evine gitti. Dul eşe başsağlığı diledi, sahip çıktı. Abdülhey ise az önce söyledilerinden utandı. Vadi'ciler, ölen "figürasyonun" da "insan" olduğunu fark ettiler. Tam 4 yıl sonra...
Sabah
internethaber