“Arka Sokaklar”, Türkiye’yi yine ekran başına kilitledi ve Pazartesi gününün birincisi oldu.Kanal D’nin sevilen dizisi “Arka Sokaklar”, Türkiye’yi yine ekran başına kilitledi ve Pazartesi gününün birincisi oldu.
Güne damgasını vuran “Arka Sokaklar”ın, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünün özeti ikinci olurken, Ana Haber Bülteni öncesi ekrana gelen tekrar bölümü de ilk on program arasında yer aldı. Kanal D’nin, başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları polisiye macera dizisi “Arka Sokaklar”ın Pazartesi akşamı ekrana gelen bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 11.4 reyting ve yüzde 26.8 izlenme payı ile yine birinci oldu. Arka Sokaklar’ın, geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünün özeti de yüzde 8.2 reyting ve yüzde 20.6 izlenme payı ile ikinci oldu.
Kanal D Ana Haber Bülteni yine birinci
Mehmet Ali Birand yönetiminde ekrana gelen Kanal D Ana Haber Bülteni de, Tüm Kişiler’de yüzde 7.0 reyting ve yüzde 19.9 izlenme payı ile ana haber bültenleri arasında yine ilk sırada aldı.

hürriyet magazin