Çocukların en sevdiği dizi Selena
20 Mart 2008 Perşembe 15:35
Selena'nın yıldızı Sinem Kobal "En Sevilen Kadın Oyuncu" ödülü aldı. En Sevilen Kadın Şarkıcı ise Demet Akalın oldu.


Üç yıldır düzenlenen Jetix Çocuk Ödülleri, önceki gün İstanbul'daki Akatlar Kültür Merkezi'nde yapılan törenle sahiplerini buldu. Çocuk kanalı Jetix TV'nin internetteki adresine giren çocukların verdiği oylarla belirlenen ödül töreninde en çok ilgi gören isim, Sinem Kobal oldu.
Aynı zamanda "En Sevilen TV Dizisi" seçilen Selena'nın başrol oyuncusu Kobal, "En Sevilen Kadın Oyuncu" ödülü aldı. Törenin en hareketli anı ise, Demet Akalın'ın sahneye çıkarak onlarca çocukla birlikte şarkı söylemesi oldu. Geçen sene Gülben Ergen'in aldığı "En Sevilen Kadın Şarkıcı" ödülünü alan Akalın, "Mucize" adlı şarkısını onlarca çocukla birlikte dans ederek söyledi. Şarkı bitiminde kendini hemen dışarı atan Akalın, "Onların enerjisine yetişmek mümkün değil; çok zıpladım. Bu senenin ilk ödülü çocuklardan geldi. Onlara çok teşekkür ediyorum" dedi.
Akalın, "Çocuk sahibi olmaktan bir kez daha mı korktunuz" sorusuna, "En güzel çocuk başkasının çocuğu, bunu unutma" şeklinde esprili yanıt verdi. Ödül alanlardan sadece Cem Yılmaz törene gelmedi.
internethaber