Evde görüşeceğiz Sadettin!
21 Mart 2008 Cuma 10:23
Sadettin Saran'ın sözlerine Hülya Avşar'dan ilginç bir yanıt geldi: "Seninle evde görüşeceğiz Sadettin"


Sadettin Saran sevgilisi Hülya Avşar’ın tenis performansı için ‘Keşke sporda da sanattaki kadar başarılı olabilseymiş’ dedi. Avşar çıldırdı.

Hayatının kısa bir özetinin sunulduğu ‘Nereden Nereye’ adlı programa konuk olan Hülya Avşar, bir sürprizle karşılaştı. Dostlarının kendisiyle ilgili görüşlerinin ekrana getirildiği VTR’yi izleyen Avşar, sıra işadamı sevgilisi Sadettin Saran’a gelince beklemediği bir yorum izledi.

Saran’ın “Hülya’yı ailesine bağlı, onlar için her şeyi yapacak bir insan olarak tanımlarım. Sevgi dolu, çok hayırsever ve güzel bir insan. Çok da başarılı. Ama keşke sporda da sanat hayatındaki kadar başarılı olabilseymiş” sözleri üzerine şoke olan Avşar, “Bu sözlere inanamıyorum” dedi. Hızını alamayan şarkıcı, ardından da “Seninle evde görüşeceğiz Sadettin” diyerek sevgilisine gözdağı verdi. Diğer dostlarının Avşar’la ilgili görüşleri ise şöyle:

Prof. Dr. Erol Avşar (Kuzeni): Hülya çok disiplinlidir. Her konuda öyledir. Randevuya gelişlerinde de sporda da öyle. Zehra’yı da bu şekilde yetiştiriyor. Bir de çok titiz. Hatta ailedeki lakabı Hitler’dir.

Ebru Yalçın (Program Yönetmeni): Onun karşısında çok disiplinli olmanız gerekiyor.

Seher Elidar (Asistanı): Erken kalkıp her gün kızını okula götüren bir anne. Günü hep yoğun geçiyor. Nasıl yetiştiğini o bile bilmiyordur.

Serkan Karakaplan (İletişim danışmanı): Hülya Hanım hiç sinirlenmez, suratında en ufak bir değişiklik olmaz. Sadece döner bir laf sokar, o anda bitersiniz!

internethaber