İbo diziyi nasıl rezil etti?
21 Mart 2008 Cuma 00:03
İbrahim Tatlıses ve Haldun Dormen birlikte bir dizide başrol oynacaklardı. Ancak dizi çöpe atıldı. Nedeni ise;


İNTERNETHABER/ Nur AKMAN
"Haldun Dormen bir Osmanlı Beyefendisi'dir. İbrahim Tatlıses de onun bahçıvanı..."
Bu aylar önce yayınlanan Bahçıvan dizisinin tanıtımı. Dormen ve Tatlıses'in sırt sırta vermiş fotoğraflarının yer aldığı afişleri de otobüs duraklarında görmüştük.
Sahi ne oldu o diziye?

Haldun Dormen; Müjde Ar, Çiğdem Anad, Pınar Kür ve Aysun Kayacı'nın sunduğu "Haydi Gel Bizimle Ol" programında Bahçıvan dizisiyle ilgili gerçekleri anlattı.

SİNAN ÇETİN İKNA ETTİ

Dormen "Ben senaryoyu beğenmiştim ama diziye başlamak istememiştim. Sinan Çetin ağzımdan girdi, burnumdan çıktı. İstediğim parayı da verdi. Kabul ettim" diye başladı konuşmasına...

Ortaya çok kötü bir iş çıktığını söyledi. "3 bölüm çektik. Ben 1. bölümü seyrederken uyudum" diyerek dizinin ne kadar kötü olduğunun altını bir kez daha çizdi.

İBRAHİM TATLISES İŞİ ELE ALINCA
Ne olmuştu da hem iyi bir senaryosu, hem iyi bir yönetmeni, hem de iyi oyuncuları olan bir işten böyle kötü bir sonuç çıkmıştı? Dormen ağzından baklayı çıkardı:
"Önce yönetmenimiz Ara Güler gitti... Ardından İbrahim Tatlıses her gün senaryoya eklemeler çıkarmalar yapmaya başladı. Sonra bir baktık senaristimiz de gitmiş. İbrahim Tatlıses yazmaya başlamış... Sonuçta olmadı tabii"
"Peki sizin izleyip beğenmediğiniz o bölümleri İbrahim Tatlıses beğendi mi? sorusuna manidar bir cevap verdi. "Bilmiyorum ben uyuyordum, kim beğendi, kim beğenmedi göremedim ama paramı aldım"

internethaber