Nihat Genç yayında ağladı
22 Mart 2008 Cumartesi 09:10
Genç, "Ne Var Ne Yok" programını sunarken birden ağlamaya başladı.


SkyTürk Genel Yayın Yönetmeni Serdar Akinan ve Nihat Genç'in sunduğu 'Ne Var Ne Yok' adlı programda ilginç anlar yaşandı.

Farklı yorumları ve agrasif eleştirileri ile sık sık gündeme gelen Nihat Genç, banttan yayınlanan programda İlhan Selçuk ve Doğu Perinçek'in gözaltına alındığı operasyondan bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Yazarların ve gazetecilerin bu duruma geleceğini daha önce de söylediğini belirten Genç, "Telefonlarımız dinleniyor. Fişlendik, kıskaç altına alındık. Halkımız korkmasın diye söyleyemediğimiz şeyler var. Nasıl şeylerle karşılaştığımızı anlatamıyoruz. Ne kadar çaresiz kaldığımızı anlayın." diyerek ağlamaya başladı.

HÜRRİYET YAZARLARINA TEŞEKKÜR
Nihat Genç konuşmasını şöyle sürdürdü; "Bu karanlıkta yol bulamıyoruz. Böyle bir günde küfür ettiğim insanları bile aradım. Neler oluyor konuşmak için. Anlamaya çalışmak için... Hürriyet Gazetesi'nden bazı aklıselim kişileri aradım ve onlara teşekkür etmek istiyorum şimdi. Bir takım siyasi karanlık arasında oyun oynanıyor, bu oyun Lübnan da oynanıyor. Bazı güçler bizi şimdi böyle duygusal konuşturarak amaçlarına ulaşmış oluyorlar.

internethaber