Özkan Turgay'ın 19 yıllık eşi Serap Tur**** eşinin kendisini kemancı Canan Anderson'la aldattığını söyledi.


Müzik dünyasının yakından tanıdığı ünlü aranjör Özkan Turgay'ın 19 yıllık eşi Serap Tur**** eşinin kendisini kemancı Canan Anderson'la aldattığını söyledi.
Seray Tur**** "O kadını evime aldım ama o kocamı ayarttı" dedi.
Serdar Ortaç, Emrah, Bülent Ersoy, Sibel Can, Ebru Gündeş, Sibel Can gibi birçok ünlünün albümlerinin aranjörlüğünü yapan, müzik piyasasının yakından tanıdığı Özkan Turgay'ın 19 yıllık eşi Serap Tur**** eşinin kendisini Canan Anderson'la aldattığını söyledi. Anderson'ın geçtiğimiz yıl çıkan "Nuh Tufanı" albümünde eşiyle birlikte çalıştığını, ilişkilerinin o zaman başladığını söyleyen Serap Tur**** "Yuvamı kurtarmak için çok uğraş verdim ama eşi eve uğramaz oldu. 6 yaşında kız çocuğum ile evimizde hep onu bekledik" dedi.
Seray Turgay şunları söyledi: "Bu arada Canan Anderson da evli. Üstelik üçüncü evliliği. Eşi, benim eşime attığı aşk mesajlarını yakalamış. Böyle bir durum içinde olmak bize üzüntü veriyor. Ben aynı zamanda tiyatro sanatçılığı yaptım, mali durumumuzu düzeltmek için emlakçılık yapmaya başladım. Elimizde var olan her şeyi o kadınla yiyor. Birikimim vardı, Özkan'ın hesabında. Oradan kadına 7 bin dolara keman aldığını öğrendim. Çocuğuma ayırdığım parayla kristal bir keman almış. Bizim eve geliyordu. 'Serap ablacığım' diyordu bana. Ben de tabi yemek, içmek olsun aşağılara kadar servis yapardım. Nereden bileyim. Özkan bir süre sonra eve az gelmemeye başladı. Hep stüdyoda takılıyordu. Çocukla ilgisini kopardı. Kilolu bir insandı ve yıllarca diyet yemekler yaptım sağlığını korumak için ama hiç kilo vermemişti. Kendisine bakmazdı. Ancak bir süre sonra kendine bakmaya başladı. Kremler aldı, kilo vermeye başladı. Sonra, 'Ben dünyaya açılacağım, aile sorumluluğu beni yoruyor. Siz ayağıma bağ oluyorsunuz, sizinle uğraşmak istemiyorum' gibi şeyler söylemeye başladı. Eve gelmediği gibi aylık harcamalarımız 6-7 milyarları bulmaya başladı. Bu arada ben müzisyen olmadığım için aşağılanıyorum. Kokteyllere beraber gidiyorlar, çünkü ben yakışmıyormuşum. Ben Kanal 6'da sunuculuk yaptım, tiyatro yaptım. Boşanma için baskı yaptı bana. Ben henüz istemediğim halde kabul ediceğim, çünkü çocuğumla bana huzur vermiyor. Kadın da bütün paramızı çekti, bari kendi kazancımı çocuğuma yediririm onu kaptırmayayım diye düşünüyorum."
Anne Türk baba Amerikalı
Geçtiğimiz yılın son aylarında "Nuh Tufanı" adlı albümünü çıkaran kemancı Canan Anderson'ın annesi Türk babası ise Amerikalı. Tam adı Canan Leslie Anderson. 2,5 yaşındayken boşanan anne ve babası yollarını ayırınca, annesiyle birlikte Türkiye'ye dönüş yapmışlar. Beş yaşındayken keman eğitimi almaya başlayan Anderson, Çelik ve Yaşar'la çalıştı, Sezen Aksu, Yeşim Salkım gibi isimlerin arkasındaki orkestralarda yer aldı. Anderson'la Özkan Tur**** geçtiğimiz yıl Günay restoranda Sibel Can'ın assolist olarak sahneye çıktığı üç galalık gösteride aynı sahneyi paylaşmıştı.

hürriyet magazin