Aysun Kayacı şaşırttı!
22 Mart 2008 Cumartesi 15:34
Aysun Kayacı facebook sayfasında kendini anlattı. Anlatıkları şaşırtıcıydı.


Aysun Kayacı'nın Facebook'ta anlattı. Kayacı kilo almaktan mutlu olduğunu ve kendini çok önemsemediğini söyledi.

İŞTE KENDİ AĞZINDAN AYSUN KAYACI

"Kilo aldım, insan oldum! Artık en düşük pantolonu, en dar body'yi giymek zorunda olmadığım için çok mutluyum. Beğeniyorum kendimi. Önemli olan oyunculuk; göbeğim değil. Hayatımı güzelliğime ve fiziğime borçluyum ama mükemmel olmak yorar insanı.

SEKSİLİKTEN UTANMAK
Mütemadiyen seksi olduğumu inkar etmek, bundan utanmak ve bu yüzden özür dilemekle geçiriyorum zamanımı. Kendimin dişi olma durumumdan feci halde sıkıldım! Artık hayattan keyif alma ve kendini kimseye ispatlamak zorunda hissetmeme dönemim başlıyor.

AYDINLANMA ÇAĞI
2.5 yıl önce mankenliği bıraktım ve çok rahatladım. Bu süre içinde aydınlanma çağımı yaşadım. Başlangıç noktam ise yıllar süren ilişkimden kopup, oyunculuğa atılmam oldu. Şimdi hayatımda sunuculuk, oyunculuk ve reklam filmi var.

MAGAZİNDEN HOŞLANMIYORUM
İnsanların bana bakmasını seviyorum ama magazinde olmaktan çok fazla haz etmiyorum. 'Ne olursa olsun da televizyonda olayım, gazetenin arka kapağında olayım' demiyorum. Ne sebeple yazıldığım çok önemli.

NAMUSLU MASKELİ KIZA KİMSE DOKUNMUYOR
Ben bir adamla birlikteysem, elinden tutup çıkmalıyım. Ama bu bir kariyer yanlışı! Namuslu kız maskenizi takarsanız, kimse size dokunamıyor. Hayalimde hep mutlu bir aile tablosu var. Doğru bir çocuk yetiştirmek istiyorum. Etrafta gördüğüm yanlışlar gözüme batıyor. Kendimi henüz çocuk için hazır hissetmiyorum ama annelik hadisesi bence çok parlak bir durum.

KENDİMİ ÖNEMSEMİYORUM
Ben hiçbir zaman ilişkilerimden detay vermedim. Kendimi önemsemiyorum ve kendimi önemsemediğim yerden kazanıyorum zaten. Kendimi ifade etmek zorunda hissetmiyorum. Kendimi o kadar ciddiye almıyorum.
internethaber