Paris Hilton, bugün öğle saatlerinde bir grup gazeteciyle buluşup, toplu söyleşi yapacak


Miss Turkey 2008 güzellik yarışmasında jüri üyeliği yapmak için ülkemize gelen Paris Hilton, bugün öğle saatlerinde bir grup gazeteciyle buluşup, toplu söyleşi yapacak.
Ancak medya mensupları bu görüşme öncesi özel bir kağıt imzalayacak. Bağlayacı özelliği olan bu anlaşmaya göre gazeteciler Hilton'a özel hayatıyla ilgili soru yöneltemeyecek, eğer kurallara uymazlarsa toplantıyı terk etmek zorunda kalacaklar.
İşte Hilton'la görüşme öncesi gazetecilerin imzalayacağı sözleşmenin metni: Gerçekleşecek yuvarlak masa ve diğer basın görüşmelerinde Miss Hilton'un sadece ve sadece Türkiye'ye yaptığı bu iş ziyaretine yönelik ve temsil ettiği farklı marka, parfüm, kıyafet, ayakkabı, çanta ve müzik ile ilgili sorulara yanıt vereceğini önemle hatırlatırız. Miss Hilton iş

hayatı dışında özel hayatına yönelik hiçbir soruyu yanıtlamayacaktır. Yine aynı şekilde Miss Hilton kendisi, arkadaş çevresi ve ailesine yönelik her türlü dedikodu ve asılsız haberlere, yaşadığı romantik ilişkilere ve geçmişte yaşanmış kanuni meselelere yönelik hiçbir soruya cevap vermeyecektir. Tarafınıza incelemeniz için sunulan bu belgeyi imzalamakla birlikte Paris Hilton ile röportaj yapmak için yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu belgeyi imzalamayan veya imzaladığı halde bu belgedeki ön şartları göz ardı ederek sorulmaması gereken soruları röportaj sırasında Paris Hilton'a yönelten basın mensuplarının toplantıyı terk etmeleri istenecek ve Paris Hilton'la bir başka röportaj fırsatı kendilerine verilmeyecektir."
Hazırlıklar tamam
Paris Hilton'un Türkiye ziyareti boyuncu kalacağı Hotel Less Ottoman'da ise tüm hazırlıklar tamamlandı. Otelin sahibi Ahu Aysal yaptığı açıklamada, "Biz tüm hazırlıkları tamamladık.Paris Hilton'u en iyi şekilde ağırlayacağız. Otelimizde daha önce de dünyaca ünlü isimleri ağırladık. Onu da Türkiye'den mutlu bir şekilde göndereceğiz" dedi. Aysal, Hilton'dan önce gelen ve medyada 'Kapris listesi' olarak yer alan isteklerle ilgili olarak da, "Biz burada sadece insanlara yatak vermiyoruz, onlar için her türlü konforu da sunuyoruz. Dolayısıyla bu istekleri kapristen değil, normal istekler olarak algılıyoruz. Her müşterinin kendisini özel hissetmesi için çabalıyoruz, Paris Hilton'a da bu konforu yaşatmaya hazırız" dedi.
O meşhur liste
İşte Paris Hilton'un Türkiye'ye gelmeden önce organizasyon ekibine ulaşan o meşhur istekler listesinden bazıları: Cam kenarı, First Class uçak bileti, iki süit oda, camları ve kendi siyah renkli bir cip, 1 adet BMW 7 serisi, 1 adet Mercedes S Class, 1 Lincoln, 1 Cadillac cip. İngilizce bilen şoförler. Özel koruma grubu. Özel VIP parti. Akşam yemeklerinde kobe beef ve fleminyon olacak. Et iyi pişmiş olacak. Karides, istakoz ve yengeç olacak. Suşi istemiyor, ancak görüp canı isterse yiyecek. Ayrıca buharda pişmiş sebzeler bulunacak. Sebzelerin tamamı organik olacak. Kahvaltıda fıstık ezmesi, hindi göğsü, ince kesilmiş ballı jambon, beluga havyar, yumurta, ançuez, mayonez, soya sütü, domates çorbası, organik yağsız süt, normal Cola, Red Bull ve Grey Goose votka.


Dört kıyafet hazırladı
Cengiz Abazoğlu, 27 Mart akşamı Kanal 1 tarafından düzenlenen Miss Turkey 2008'de jüri koltuğuna oturacak olan Paris Hilton için dört elbise tasarladı. 36 beden ve 1.78 boyunda olan Paris için Abazoğlu, prova yapmadan 10 gün içinde elbiseleri hazırladı. Osmanlı motiflerinden stilize edilmiş gold mikro mini elbise en dikkat çekici olanı. Hilton'a sülfür sarısı, siyah ve siyah üzerine gold işlemeli üç elbise daha hazırlayan Abazoğlu, Paris Hilton’un kendisine gösterdiği ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.

hürriyet magazin