Uzun zamandır görüşmedikleri iddia edilen Nazan Öncel ile Sezen Aksu arasındaki buzlar eridi.


Öncel, Açık Radyo'daki programında kendisine "Olağanüstü şarkıların var. Onlar hem senin hem de bizim için tutunacak dal" diye seslenen Aksu'ya internet sitesinden yanıt verdi.
Sonunda buzlar eridi
Müzik dünyasındaki rekabet yüzünden arkadaşlıklarının da bozulduğu söylenen Sezen Aksu ile Nazan Öncel, birbirlerine zeytin dalı uzattı. Aksu'nun 17 Mart'ta Açık Radyo'da sunduğu programda Nazan Öncel'e "Allah'tan olağanüstü şarkıların var. Onlar hem senin hem de bizim için tutunacak bir dal" diye seslenmesi, kesintiye uğrayan diyaloğu yeniden başlattı.
Her gün bir şarkını dinlerim
Bu iltifatlara Nazan Öncel de internet sitesinden yanıt verdi: "Bazı insanlar ekmek gibidir, her gün aranır. Bazıları da ilaç gibidir, lazım oldukça aranır. Sezen benim için ekmek gibidir. Her gün bir Sezen şarkısı dinlemezsem o günüm biraz eksik kalır. Ha bu arada unutmadan söyleyeyim; bugün bahçeme bir ağaç diktim, adı Sezen oldu."
Geç kalırlarsa anneanne rolüne çıkarım
Yıllar önce "Minik Serçe" ve "Büyük Yalnızlık" adlı iki filmde rol alan Sezen Aksu, aklının hâlâ sinemada olduğunu itiraf etti. Çok istese de kimsenin kendisine teklif getirmemesinden yakınan sanatçı, "Sinemayı çok seviyorum, ama kimsenin teklifte bulunduğu yok. Biraz daha geç kalırlarsa anneanne rollerine çıkaracaklar. Ben yine de aslan gibi direnmekteyim" dedi.

hürriyet magazin