İki ünlü ile büyük aşk
31 Mart 2008 Pazartesi 13:50
Leman Sam'ın eski aşk defterleri açıldı. İçinden sürprizler çıktı.
CNNTURK’te Tahire Demircan’ın sunduğu Işıltılar programına konuk olan Leman Sam, yıllar önce Hakkari’de tanıştığı Yılmaz Erdoğan’ın merhum amcası Namık Erdoğan ile yaşadığı aşkı anlattı.

"Ben bunu yıllarca sakladım. Böyle birdenbire ortalıklara çıktı" diyen Leman Sam, hayatının daha sonraki dönemlerinde de kendisini kimsenin o kadar sevmediğini söyledi. Leman Sam, "Çok saygı duyduğum biriydi. İlk aşk, o kadar masum birşey ki, çok çocuksuydu. Biz çok duygusal ve çok masum yaşadık bunu. Bir çocukluk yapıp O’nun kalbini kırdığımı da biliyorum. Şu an yaşamıyor ama çok üzgünüm. Çocukça davrandım açıkçası. O çok olgun ve özel bir insandı. Ben bütün hayatım boyunca O’nun gibi bir insan tanımadım. O’nun kadar değerli, O’nun kadar etiğe saygı duyan, öyle bir insan tanımadım. Hiç kimse beni O’nun kadar sevmedi" diye konuştu.

Babası subay olan Leman Sam, görev nedeniyle gittikleri Hakkari’de 2 yıl kaldıklarını ve oradan dönerken de ne olduğunu hala bilmediği bir nedenle yaptığı çocukluk yüzünden bu aşkın sona erdiğini vurguladı.

2 KEZ AŞIK OLDUM

Hayatının daha sonraki sürecinde 2 kez aşık olduğunu itiraf eden Leman Sam, ikisinin de ünlü isimler olması nedeniyle ayrıntılara girmeden yaşadığı aşkları şöyle aktardı:

"Onları deklAre etmek istemiyorum, çünkü çok tanınmış kişiler. Kafama 2 tane kaya düştü. Biri 5 yıl, biri 2,5 yılımı aldı. Bitmesi gerekiyordu. Çok güzel iki aşktı. Onları güzel bir yere kaldırdım. Kendimce çok doğru yaşadığım iki aşk. Ölünceye kadar çok hoş hatırlayacağım onları. Ama şu anda kimseye aşık değilim, keşke olabilsem."

internethaber