Aysun Kayacı'ya bir eleştiride Mehmet Ali Erbil'den geldi. Erbil " Canlı yayın bomba gibidir" dedi.
"Ayak takımının iktidara getirdiği partiden şikayet ediyorsunuz" ve "Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?" sözleriyle tepki çeken Aysun Kayacı'ya bir eleştiri de Mehmet Ali Erbil'den geldi. Ünlü şovmen "Canlı yayın bir bomba gibidir" dedi.
Talihsiz bir açıklama
Mehmet Ali Erbil, Aysun Kayacı'nın "Haydi Gel Bizimle Ol" programının canlı yayınında sarf ettiği sözleri 'talihsiz açıklamalar' olarak nitelendirdi: "Talihsiz bir açıklama diye düşünüyorum. Bugüne kadar yaklaşık 5000 canlı yayın yaptım. Ne kadar riskli bir şey olduğunu biliyorum. Canlı yayın bomba gibi... Elinizde her an patlayacak bir bomba var. O yüzden de dikkatli olmak gerek" dedi.
Önüne gelen sunucu oluyor
Ünlü şovmenin eleştirilerinden kanal yöneticileri de nasibini aldı: "Ülkemizin birliğe ve beraberliğe ihtiyacı olduğu şu günlerde, biraz daha dikkatli davranılmalı. Canlı yayın her babayiğidin yapacağı bir iş değil. Artık televizyonda sunuculuk ve programcılık o kadar sıradanlaşmaya başladı ki... Her önüne gelene canlı yayın yaptırırsan, sonuçlarına katlanmak zorundasın."

hürriyet magazin