Milli sörfçü ve oyuncu Çağla Kubat da aşk filmlerinin sıkı takipçilerinden biri çıktı.

Milli sörfçü ve oyuncu Çağla Kubat da aşk filmlerinin sıkı takipçilerinden biri çıktı. Hemen herkesin hayatında, unutulmaz bir aşk filmi vardır. Kimi klasik romantizmden vazgeçmezken, kimi bir savaşta geçen zorlu mücadeleyi kazımıştır hafızasına... InStyle dergisi, bu kez ünlülere sordu: "Peki sizi en çok etkileyen aşk filmi hangisi?"
TAMER KARADAĞLI:

"A Star is Born filminin hikayesini çok seviyorum. Müziği, oyuncuları, her şeyiyle çok güzel... Ayrıca başrol oyuncusu Kris Kristofferson ile tanıştığım için de ayrı bir özel..."TÜLİN ŞAHİN:

"Nothing Hill çok hoş bence. Konusu ve işlenişiyle, farklı bir masum aşk hikayesi..."ÇAĞLA KUBAT:

"Hayat Güzeldir filmini çok seviyorum. İkinci Dünya Savaşı sırasında, bir toplama kampında yaşanan ve onca zorluğa rağmen bitmeyen bir aşkın hikayesi..."DENİZ ÇAKIR:

"Zor Tercih filmi çok sürprizi olan, şaşırtan bir aşk hikayesi... Filmdeki oyunculuklar da mükemmel... Bütünüyle çok etkileyiciydi."MERT ÖCAL:

"Kesinlikle Love Story... Hiçbir zaman birbirine kavuşamayan aşıkların hüzünlü bir hikayesi olduğu için çok etkilemiştir beni..."AKASYA ASLITÜRKMEN:

"Sibirya Berberi... Oradaki karakterin yaşamış olduğu aşk çok saf ve temizdi... İnsan uzun süre etkisinden çıkamıyor."MURAT BOZ:

"Kasımda Aşk Başkadır çok etkilemiştir beni... Oradaki kızın hasta olduğu için aşkını bırakmak istemesi ve ölümle biten sonu çok hüzünlüdür
hürriyet magazin