+ Konu Cevapla
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Haluk Levent'e müzikli işkence

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Magazin Haberleri Forumunda Bulunan  Haluk Levent'e müzikli işkence Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  -Sєνgi Eмєк İѕтєя -- XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu Yer
  ::...::KaLbİmİn DeRiNLiKLeRi::..::
  Mesajlar
  13.538
  Blog Yazıları
  62
  Tecrübe Puanı
  107375310

  :okur: Haluk Levent'e müzikli işkence


  Haluk Levent'e müzikli işkence
  11 Nisan 2008 Cuma 19:44
  Haluk Levent'e müzik odasında işkence yapıp, haraca bağlamışlar. Çetenin işkence sebebiyse bakın ne?


  Avukatlık bürosu mafya üssü çıktı. Gözaltına alınan 23 zanlı ile görüştüğü saptanan 1 emniyet müdürü savcıya ifade verdi. Suç örgütünün Haluk Levent'e faizle para verip geri alamadıkları için işkence yaptıkları belirlendi

  Alınan bilgiye göre, İzmir Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü Organize Suçlar Büro Amirliği ekipleri, ''cürüm işlemek amacıyla suç örgütü kurduğu'' iddiasıyla 2005 yılında tutuklanan C.Ç'nin, bir süre önce cezaevinden tahliye olduğunu ve yeni bir organize suç örgütü yapılanması içine girdiğini öğrendi.

  C.Ç. ile elemanlarını teknik takibe alan ve istihbarat çalışması yapan organize polisi, çete üyesi olduğu ileri sürülen kişileri yakalamak için operasyona başladı.

  İzmir, İstanbul, Ankara, Balıkesir ve Aydın'da belirlenen 35 adrese operasyon düzenleyen İzmir polisi, 23 kişiyi yakaladı. Gözaltına alınanlardan 5 kişi, ifadeleri alındıktan sonra soruşturmayı yürüten Cumhuriyet savcısının talimatıyla serbest bırakıldı.

  HALUK LEVENT'E İŞKENCE YAPMIŞLAR

  Organize suç örgütünün lideri olduğu öne sürülen C.Ç'nin askeri okuldan atıldığı, kendisini asker olarak tanıtıp şebeke elemanlarıyla birlikte bazı banka yetkilileriyle iş birliği yaparak hayali firmalar adına yaklaşık 2 milyon YTL kredi çekip geri ödemedikleri, kredi çekmek isteyen ve kredi şartlarını yerine getirmeyen kişilere usulsüz kredi sağlanmasına aracı olarak komisyon aldıkları, insan ticareti yaptıklarının belirlendiği bildirildi.

  Tefecilik yaptıkları iddia edilen zanlıların, Haluk Levent'e faizle para verdikleri, ancak sanatçının borçlarını ödemekle zorlanınca Levent'i zorla getirdikleri işkence odasında baskı yaparak haraç aldıkları öğrenildi. Gözaltına alınanlar arasında 2 banka görevlisinin de bulunduğu belirtildi.

  Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Kara için gözaltı işleminin yapılmadığı, ancak şüpheli sıfatıyla ifadesinin soruşturmayı yürüten savcı tarafından alınacağı kaydedildi.

  RADYO İSTASYONU SATIN ALMIŞLAR

  Zanlıların elde ettikleri haksız kazançlar sayesinde bir şirketi ve İzmir'de yerel yayın yapan bir radyoyu satın aldıkları, radyonun bulunduğu binanın bir katına ''Hukuk Bürosu'' levhası astıkları ve bu katta yasa dışı faaliyetlerle ilgili belgeleri sakladıkları, bir süre önce İzmir Barosu'nun suç duyurusunda bulunduğu ve çete üyelerinin kullandığı Hukuk Bürosu''nun sahte olduğunu belirterek, kapatılmasını istediği iddia edildi. İşkenceleri bu müzik odasında yaptıkları belirlendi.

  Zanlıların gösterdikleri yerlerde yapılan aramalarda 2 ruhsatsız tabanca, 1 av tüfeği, 1 pompalı tüfek, 108 mermi, 4 ruhsatlı tabanca, 1 dürbün, sahte olduğu belirlenen 300 dolar, banka kredisi çekilmesinde kullanılan çok sayıda evrak, kaşe ve belge ele geçirildi.

  Şebeke elemanlarının işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilecekleri bildirildi.
  internethaber

 2. #2
  Süper Üye jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını jardians Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Bulunduğu Yer
  VaRlIkLa YoKLuK ArAsI...
  Mesajlar
  272
  Tecrübe Puanı
  111998

  Tanımlı müzikli işkence odaları

  Emekli subaylı çetenin müzikli işkence odası

  11 Nisan 2008
  Taylan YILDIRIM/İZMİR, (DHA)
  İZMİR ve 4 ili kapsayan polis operasyonunda, ünlü sanatçı Haluk Levent'in de içinde bulunduğu birçok kişiden haraç aldıkları, çok sayıda şirketi baskıyla ele geçirdikleri, paravan şirketler üzerinden banka dolandırdıkları belirtilen, bir emekli subay ve meslekten atılma astsubayın da aralarında bulunduğu çete çökertildi.

  İŞTE O İŞKENCE ODALARI

  Askeri liseden atılan ve kendisini istihbarat elemanı olarak tanıtan çete lideri 38 yaşındaki C.Ç.'nin, medya gücü elde etmek için radyo istasyonu satın aldığı, radyonun bulunduğu binada, ses izolasyonlu özel bölmelerde mağdurlara işkence yaptığı ortaya çıktı. Bir emniyet müdür yardımcısının da çeteye yardımcı olduğu öne sürüldü. Gözaltına alınan 18 kişi adliyeye sevk edildi.

  İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'na bir grubun çete olarak faaliyet yürüttüğü, baskı uygulayarak şirket ele geçirdiği yönündeki şikâyetler gelmesi üzerine Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Ekiplerin araştırmaları sırasında 2005 yılında organize suç örgütü kurmak suçundan girdiği cezaevinden 2007 yılında tahliye olan C.Ç.'nin çevresine topladığı kişilerle yeniden yasa dışı faaliyetlere başladığı belirlendi. Yaklaşık bir yıl süren teknik ve fiziki takip sonrasında çete elemanlarının kimlikleri, faaliyetleri, kullandıkları adresler ve baskı uygulayarak ele geçirdikleri şirketlerin sahipleri tek tek belirlendi.

  Çeteye yönelik çalışmaların tamamlanmasının ardından geçen salı günü sabah saatlerinde ‘Firuze’ adlı operasyonla İzmir, Aydın, İstanbul, Ankara ve Balıkesir'de eş zamanlı 35 adrese yapılan baskınlarda 23 kişi gözaltına alındı. İfadeleri alındıktan sonra 5'inin serbest bırakıldığı zanlıların evlerindeki ve işyerlerindeki aramalarda 2 ruhsatsız tabanca, namlusu kesilmiş av tüfeği, pompalı tüfek, 108 fişek, 4 ruhsatlı tabanca, dürbün ile bankalardan kredi çekilmesinde kullanılan çok sayıda şirket evrakı ele geçirildi.

  HALUK LEVENT'TEN HARAÇ ALINMIŞ

  Gözaltındaki zanlıların takibi sırasında çetenin faaliyetleri de deşifre edildi. Askeri liseden atıldığı belirlenen çete lideri C.Ç.'nin tahliye olduktan sonra arkadaşı emekli yüzbaşı A.Ö.'yü ve astsubaylıktan atılma S.G.'yi yanına alarak çetesini yeniden canlandırdığı anlaşıldı. A.Ö.'nün tefecilik yaptığı, S.G.'nin ise çetenin tahsilat ve dolandırıcılık faaliyetlerini yürüttüğü öne sürüldü. Eleman kazandıktan sonra da C.Ç.'nin AYD Otomotiv ve Hatsan Otomotiv'in de aralarında bulunduğu çok sayıda şirketi baskıyla ele geçirdiği belirlendi. Çete üyelerinin ayrıca, alacaklılarının başvurusu üzerine, ünlü şarkıcı Haluk Levent'i iki kez Güzelyalı semtindeki kendilerine ait restorana zorla getirdikleri, borçlarını ödemesi için baskı yaptıkları ve haraç aldıkları ortaya çıkarıldı. Çetenin Haluk Levent'in yanı sıra Bursa, Aydın'ın Nazilli ilçesinde, İzmir'in Buca ve Çiğli ilçelerinde de birçok kişiden baskıyla alacak tahsil ettikleri saptandı.

  POLİS MÜDÜRÜ DİNLEMEYE TAKILDI

  Çete elemanlarının Haluk Levent'le buluştukları sırada kendilerini takip eden bir araçtan şüphelendikleri, plakanın kime ait olduğunu öğrenmek için bağlantıya geçtikleri dönemin Bölge Trafik Şube Müdürü İ.K.'den yardım aldıkları belirlendi. İzmir'deki görevi sırasında bir üst rütbeyle Samsun'a atanan, İdare Mahkemesi'nin kararıyla tekrar dönen Emniyet Müdür Yardımcısı İ.K.'nin Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'ndan yapılan araştırmada, kendi şifresiyle girdiği bilgisayarda çete elemanlarının şüphelendiği araçların plakalarını sorguladığı, emniyet müdürlüğünün hangi birimine ait olduğu hakkında bilgi verdiği öne sürüldü.

  BANKA MÜDÜRLERİ SAYESİNDE HAKSIZ KREDİLER ALDI

  Suç örgütünün bağlantı kurduğu banka müdürü ve personeli sayesinde, ele geçirdikleri ancak faaliyette olmayan şirketler ile kağıt üzerinde kurulmuş şirketler adına bankadan kredi çektikleri, teminat olarak verdikleri senetleri de ödemeyip 2 milyon YTL'lik dolandırıcılık yaptıkları tespit edildi. Şebekeye yardımda bulundukları belirtilen banka görevlileri H.A ve B.T. de operasyon kapsamında gözaltına alındı. İki görevli hakkındaki işlemlerin devam ettiği bildirildi.

  RADYO İSTASYONU İŞKENCE MERKEZİ

  Yasa dışı faaliyetleri sırasında kendilerine medya gücü kazandırmak için radyo istasyonunu satın alıp şirket kuran çete lideri C.Ç.'nin, binanın bir bölümünü hukuk bürosu tabelasıyla kamufle ettikten sonra, kurdurduğu izolasyonlu bölmelerde, şirket sahiplerine, borçlularına ayrıca çete hiyerarşisine uymayan elemanlarına işkence yaptığı ortaya çıktı. C.Ç.'nin bu işkenceleri sırasında, radyonun müzikli programlarına devam edip, izolasyonlu bölmelere de bu sesi verdikleri saptandı.

  Ekonomik kazanç elde etmek için göçmen kaçakçılığı yaptıkları da iddia edilen C.Ç.'nin de aralarında bulunduğu 18 kişi adliyeye sevk edildi.

  Emniyet Müdür Yardımcısı İ.K. için gözaltı işleminin yapılmadığı, ancak şüpheli sıfatıyla ifadesinin soruşturmayı yürüten savcı tarafından alınacağı kaydedildi.
  işte işkence odaları
  Hürriyet Haber

 3. #3
  -Sєνgi Eмєк İѕтєя -- XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu Yer
  ::...::KaLbİmİn DeRiNLiKLeRi::..::
  Mesajlar
  13.538
  Blog Yazıları
  62
  Tecrübe Puanı
  107375310

  Tanımlı Ce: Haluk Levent'e müzikli işkence

  konular birlestirilmistir

 4. #4
  Paylaşimci Üye zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat Baktabul'un Çılgını zinnat - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Bulunduğu Yer
  bende bilmiyorum
  Mesajlar
  1.392
  Tecrübe Puanı
  7590807

  new Ce: Haluk Levent'e müzikli işkence

  benim aklım almıyo şu tefecilerden para almayı hele işkence olayları berbat ya yazık ne duruma gelinmiş

 5. #5
  Alv
  AlvÇevrim dışı
  Paylaşimci Üye Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını Alv Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  1.270
  Blog Yazıları
  36
  Tecrübe Puanı
  35205410

  Tanımlı Ce: Haluk Levent'e müzikli işkence

  haluk levent de tvde anlatilanlara göre birçok insana manevi işkence çektirmiş anlatılanlar doğru büyük bi olasilikla...yani alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye bi laf var...ama herşeye rağmen işkence kötü olmamasi lazim...

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Haluk Levent Kral Çıplak - (Haluk Levent Kral Çıplak sarki sözleri)
  By NoBoDyS in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-22-2011, 00:57
 2. Cevaplar: 19
  Son Mesaj: 01-05-2010, 16:12
 3. Cevaplar: 84
  Son Mesaj: 01-28-2008, 18:18
 4. Haluk Levent Resimi - Haluk Levent Resimleri
  By alos in forum Ünlü Resmi Resimleri
  Cevaplar: 13
  Son Mesaj: 05-12-2007, 17:48
 5. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-28-2006, 11:37

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375