Çağla'yı üzen muhabir kim?
24 Nisan 2008 Perşembe 09:32
Şikel, kendisine haksızlık eden muhabirin özür dilemesine izin vermediğini söyledi.


Ünlü manken bir televizyon progamında "Bana haksızlık edenler bir gün benden özür dileyecek demiştim ve bu gerçek oldu" dedi.

Çağla Şıkel MTV Türkiye'de yayınlanan "beniMTV'm" programında, "- Bu mesleğin zorluklarını çektin mi" sorusuna", "Magazin basınının, modellerin üzerine geldiği dönemlerde beni ve ailemi üzen çok şey oldu. Benim de hatalarım oldu ama hiç varolmamış haberlerim de yapıldı" yanıtını verdi.
ŞÖHRET BUDALASI OLMADIM

Şikel, "Her gece başka mekanda, başka erkeklerleymişsiniz gibi yazıldı çizildi, bu seni nasıl etkiledi" sorusuna ise, Akmerkez'deki defile haberiyle ilgili şunları söyledi: "Çok üzdü. Benim en büyük hatam bu camianın renklerine kapılmam oldu ama şöhret budalası olmadım.
GÜN GELİR DEVRAN DÖNER

Bana haksızlık eden basının bir gün benden özür dileyeceğini biliyordum ve aradan 10 yıl geçti ve benim dediğim oldu ama özür dilemelerine bile izin vermedim. Aslında açıklayayım çünkü başka bir şeymiş gibi algılanacak; Akmerkez haberini yapan basın mensubu arkadaş benimle bir röportaj yapıp özür dilemek istedi, ancak ne röportaja, ne de özür dilemesine izin verdim. Ben demiştim “gün gelir devran döner” diye."
internethaber