Küçük Dokunuşlarla Güzelleşin!


Evden dışarı çıkmadan önce makyaj yapmak için vaktiniz yoksa bile küçük dokunuşlarla göz makyajı yaparak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı göz makyajı önerilerimize göz atın, kendi evinizde güzellik salonu yaratın!
Küçük Dokunuşlarla Güzelleşin!


Mor Rengin Asaleti!
Mor tonlar metalik ışıltıyla birleştiğinde gözlerinizde muhteşem görünecektir. Işıltılı kremi göz kapaklarınızın üzerine, yanaklarınıza ve dudaklarınıza hafifçe sürün.
Mor farı göz kapaklarınızın tamamına dağıtarak sürün. Bakışlarınızı belirginleştirmek için iç ve dış kısımlarına aynı renk far uygulayın. Kirpiklerinizi dikkatlice kirpik kıvırıcısıyla kıvırın. Bolca rimel sürerek makyajınızı tamamlayın!
Büyüleyici Bakışlar!
Gözlerinizde siyah kuyruklu makyajı denemiş miydiniz? Büyüleyici bakışlara sahip olmak istiyorsanız siyah eyelinera ihtiyacınız olacak.
Göz makyajına başlamadan önce ten renginize uygun bir fondöten kullanarak cildinizdeki lekeleri kapatın. Siyah eyelinerı göz kapağınızın üzerine ve şakaklarınıza doğru incecik sürün. Kırmızı ruju parmak uçlarınızla dudaklarınıza uygulayın. Siyah ve kırmızın muhteşem buluşmasını yüzünüze yansıtın!
Yumuşak Tonlar
Pembe far ve kahverengi göz kaleminin birleşimi gözlerinizde hem doğal hem de ilgi çekici bir etki yaratacaktır.
Göz kapağınızın üzerini pembe farla boyayın. Gözünüzün alt ve üst kısmına kahverengi tonlarına kalemi çekin. Temiz bir süngerle göz kalemini dağıtın. Kahverengi rimelle kirpiklerinizi belirginleştirin.
Çekici Gözler
Göz makyajınızda küçük hilelere başvurarak çekici gözlere sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan biraz rimel, dudak parlatıcısı ve fondöten...
Cildinizin pürüzsüz görünmesi için ten renginize uygun bir fondötenle lekeleri kapatın. Rimelinizi far fırçasına sürün. Göz kapaklarınızın üzerine ve gözlerinizin altına far fırçasıyla siyah rimeli far fırçası yardımıyla sürün. Üzerinden dudak parlatıcısıyla geçip hem parlaklık hem de doğal görünüm kazandırın. Şeftali tonlarında bir ruj sürerek makyajınızı tamamlayın!