İbiza yazı

İspanya’nın adası İbiza, Avrupa’nın eğlence rotalarının ilk sırasında gelir. Gençlerin başı çektiği kitle, eğlencenin dozunu kaçırmak için en az bir kere bu adaya gitmek ister.


İbiza adası daha çok yaz partileri ve dünyaca ünlü gece klüpleriyle tanınsa da beyaz kumlu plajları ve mavi suları ünlenmesine yardımcı olan etkenlerdir.Ada, elektronik müziğin dünyadaki hareketine yön veren gece klüplerinin merkezidir. Efsane gece hayatı sunan İbiza’nın en ünlüleri: Privilage (dünyanın en büyük klübü), Eden (Sant Antoni’deki en kalabalık klüp), Es Paradis (sulu partileriyle ünlü), Amnesia (köpük partileri meşhur), Space (parti sonrası parti vaad ediyor), Pacha ve DC10’dur.

Geceleri sabahlayan, gündüzleri uyuklayan ada, gece hayatı vaad etmenin ötesinde beyaz kumlu plajlarıyla da tatil kelimesinin içini dolduracak niteliktedir.

Gündüz sokakları yazın trendlerini görmek için podyum gibidir. Gladyatör sandaletler, renk renk elbiseler, straplez tulumlar, şortlar ve elbisenin altına giyilen çizmeler 2008 yazının göze çarpan moda parçalarının uygulanmış halidir.


Kaynak: style