Çocukların dünyasına kakayı da soktular ya, bravo! Modada, tasarımlarda, kitaplarda, hatta filmlerde bile kakanın artık yeri var.

Mr. Hanky, South Park çizgi dizinin sevimli kaka karakteriydi.

Aman sakın elleme!Cıss o kaka, bu kaka, şu kaka! Daha bebekken beynimizin içine yerleştirilen 'kaka' kelimesi, gün geçtikçe yaşantımızın bir parçası oluyor. Özellikle de çocuklarımızın.

South Park çizgi filminden anımsayacağınız Mr. Hanky karakteri, tuvalette kalması gerektiğine inandığımız 'dışkı'yı ekranlara taşımışken, diğerleri durur mu? Onlar da elbette kakaya bir rol verdiler. Oyuncak dünyası, kitaplar ve elbetteki moda!

Japonya'da kaka biçimindeki dondurmaları da unutmamak gerek. Neredeyse "Yaşasın kaka!" diye bağırmadığmız kaldı! Sonuç olarak bir 'kaka kültürü' almış başını gidiyor. Ancak bu her şeye "kaka" diyen bir toplum değil, dışkıyı biçimlendiren, ona hayat veren inanları ortaya çıkarıyor.

Ezberlerinizden kaçının. Çocuğunuza kaka bu, elleme dediğiniz günleri de unutun. Şimdi pek sevimli, pek şeker kaka tokalar, tişörtler, anahtarlık ve oyuncaklar bize kendilerini sevdirmeye çabalıyor. Alıcısı yok demeyin ama çişin günahı ne?
alıntı