BU SONBAHARI BELİRLEYEN 6 TREND

'Style Magazine' ve 'Vogue'un editörleri, bu sonbaharın en önemli 6 trendi belirledi.

HATLARI VE BELİ ORTAYA ÇIKARAN ÇİZGİ
1940'ların feminen hatlarını kadınlığını elbisenin gizlemekten utanmayan çizgisi bu sene geri dönüyor. Özellikle elbiselerde ve eteklerde silüetimzi oratada olacak.

COUNTRY TARZ
Şehir dışı yaşam, köy hayatı elbiselerde hayat bulacak. Badgley ve Mischka'dan Dolce Gabbana'ya kadar kürk yelekler, tüvid kumaşlar, pantolon üzerine çıkartılan uzun botlar gibi şehir dışı yaşamı vurgulayan temalar oldukça yaygın. Tabi bu markaların belirlediği trend ve çizgiler bizim satın alabileceğimiz mağazalrın çizgisine de yansıyor. Country tarzın bir uzantısı olan diz üstü pantalonları şimdiden hemen her mağazada görmek mümkün. Özellilke sonbahar için çok uygun.
UZUN UZUN ETEKLER
Bu yıl elbiseler kesinlikle yerleri süpürecek. Hem paltolar hem de günlük elbiseleri uzun etekli giymeye hazır olun.
MİNİMAL DOKUNUŞ
Minimal stil felsefe olarak yüzyıllrdır var ve zaman zaman her türlü sanatı etkilemiştir. Ancak günümüzün ekstra avangart tasarımcıları tarafından kullanılan bu tarz bu kış sokağa da inecek.
SÜPER KAHRAMAN

Herkes birer Tomb Rider ya da Süper Kız olmaya hazırlansın. Hollywood'un modaya katkısı her zanman azımsanmayacak kadar çok olmuştur bu sene de vizyona giren “Iron Man”, “Hellboy”, “The Incredible Hulk” and “Hancock” gibi filmler sayesinde kadınlar biraz filmlerdeki süper kahramanlardan esinlenecek.
KIŞ BAHÇESİ
Geçen bahar ve yazdan itibaren kendimizi çiçeklerden alamıyoruz, bu kışta çiçek akımı daha koyu renkli sonbahara uygun renlklerle etkili olmaya devam ediyor.


H2
HER ZEVKE UYGUN TREND VAR!
HATLARI VE BELİ ORTAYA ÇIKARAN ÇİZGİHATLARI VE BELİ ORTAYA ÇIKARAN ÇİZGİ
COUNTRY TARZ

COUNTRY TARZ


COUNTRY TARZUZUN UZUN ETEKLER/ Dolce Gabbana 2008/2009 Sonbahar Kış reklam fotoğrafıUZUN UZUN ETEKLER


UZUN UZUN ETEKLER

MİNİMAL DOKUNUŞ
MİNİMAL DOKUNUŞSÜPER KAHRAMANSÜPER KAHRAMAN

KIŞ BAHÇESİ
KIŞ BAHÇESİ/Bottega Veneta

KIŞ BAHÇESİ
HATLARI VE BELİ ORTAYA ÇIKARAN ÇİZGİ