Sonbaharın grileşen yüzüne kendini kaptırmak istemeyenler için Assortie’nin 2008/2009 Sonbahar Kış koleksiyonu ile tanışmanızı öneriyoruz. Hayatında yeni arayışlardan hoşlanan ve bütünüyle uyumlu bir stil oluşturmak isteyen bayanlar için Assortie’nin sonbahar kış koleksiyonu ile değişimi yakalamanın tam zamanı.


Moda dünyasındaki en son tasarımları yansıtan Assortie, birbiriyle uyum kurabilecek çanta, kemer, şapka ve takılarla bayanlara şık bir sonbaharın kapılarını aralıyor. Farklılıkları tercih edenlere ise Assortie’nin baklava desenli yılan derisi görünümlü çantalarına göz atmalarını öneriyoruz. Sezonun rengi altın sarısının hâkim olduğu Assortie takıları ile modern bir tarza bürünebileceğiniz gibi otantik bir görünüm kazanmanız da mümkün.
Uyumun ön planda tutulduğu Assortie koleksiyonunda çantalar ile bütünlük oluşturan kemerler ise klasik tarzın en şık örneklerini sunuyor. Bahar aylarının olmazsa olmazı şapkaların yanı sıra tüylü Assortie atkıları sonbaharın serin akşamlarında içinizi ısıtacak. Renkli boncuklar dışında turkuaz, agat ve sedef gibi doğal taşların kullanıldığı takılar modern tasarımları ile dikkat çekiyor. Set ya da tek olarak seçim yapılabilecek takılar arasında en çok dikkati çeken ise süet ile süslenen otantik görünümlü altın sarısı bileklik.