Trendshow’da moda performansları


Trendshow’un stil ayağı bu sene etkinliklerle dolu. Beyoğlu’ndaki performans alanı The Hall’da 19-20 Aralık’ta yerli ve yabancı genç tasarımcılar önümüzdeki sezonun moda ve stil trendlerini belirleyecekler.


Bu yıl beşincisi düzenlenen Trendshow, konseptini geliştiriyor. Moda alanındaki sunumlar renkleniyor.
TrendShow Stil kategorisinde New ekibinin hazırladığı "New! Fashion Happening" kapsamında gerçekleşecek olan moda performansı, 5 duyuyla algılanabilecek ve deneysel bir moda performansı olacak.

"Secret Garden" ve "Pop-up Future" adlı iki konseptten oluşacak bu gösteri, yurtiçi ve yurtdışından renkli ve kreatif tasarımcıları bir araya getiriyor. Elif Cigizoğlu, Aslı Güler, Gözde Becerikli, Türkan Arpacı, Sansim Sudi, İpek Yaylacıoğlu, Pınar Eris, Güneş Dericioğlu (ABD) ve Jovana Dlajic (Belgrad) birarada çalışacaklar.


19 Aralık Cuma The Hall
Pop-Up Future: Gelecekte geçen pop hikayeler... Elektronik, robotik ve pop detaylarla dolu bu şovda geleceğe dair tasarımların pop bir versiyonunu deneyimleyeceksiniz. Bol bol popcorn, ışıl ışıl neon ve capcanlı parti hissi var!
Tasarımcılar: Elif Cigizoğlu, İpek Yaylacıoğlu, Pınar Eriş. Türkan Arpacı, Sansim Sudi

20 Aralık Cumartesi The Hall
Secret Garden: Afrodizyak etkileri, doğanın dönüşümü, bol bol yeşil, ve değişik canlıları andıran tasarımlar. Avangard, deneysel tasarımlarla dolu, olmayan bir dünyadaki bu rüyasal moda Showunda doğanın modayla etkileşimini yaşayacaksınız.
Tasarımcılar: Gözde Becerikli, Aslı Güler, Güneş Dericioğlu, Jovana Dlajic


ntv