Yılbaşında indirimlerin ardı arkası kesilmiyor. Hediye almak ya da gardırobunuzdaki eksikleri tamamlamak için çok yerinde bir fırsat.

Park Bravo yılbaşı için ikinci kez indirime gitti. Park Bravo Nine West Enzo Angiolini Anne Klein Inlog mağazalarında 2. indirim kampanyası kapsamında indirimli ürünleri yüzde 304050 daha ucuza alabiliyorsunuz.

Yılbaşı İndirim Kılavuzu - Park BravoAksesuarlarda da yüzde 50 ye varan indirim var.

Yılbaşı hediyeleriniz ya da koleksiyondan beğendiklerinizin içinden bir yerine iki kıyafet almak için acele edin.

Atalar'dan 'indirim böyle yapılır' kampanyası

Atalar'dan indirim böyle yapılır kampanyası kapsamında 31 Aralık 2008'e kadar triko ürünlerinden alan herkese indirimli tüm ürünlerde ekstra yüzde 20 indirim yapılıyor.

Yılbaşı indirim kılavuzu - Atalar Giyim!Kampanya 31 Aralık 2008 e kadar geçerlidir. Detay bilgi Atalar Mağazalarından elde edilebilir.


Desa'da bir alana bir bedava

Desa'dan ayakkabı bayan deri çanta ve tekstil koleksiyonlarında etiketin yarısı indirim kampanyası yapılmaktadır. Kampanya bitiş tarihi hakkında bilgi edinilememiştir.

Beymen'den mükemmel teklif

Beymen'den mükemmel teklif kampanyası kapsamında yüzde 50 indirim yapılıyor. Ayrıca pek çok üründe çok özel indirimler de mevcut.

Hediye festivali

Beymen'den hediye festivali ne kadar Beymen o kadar Beymen daha kampanyası kapsamında Aralık ayı boyunca seçilen iki ürünün toplam bedelinin yarısı hediye edilmektedir. Bu kampanya 4-31 Aralık 2008 tarihleri arasında geçerlidir.

Geceye özel öneriler Mendos'tan

“Yılbaşı Gecesi Ateşi” hikâyesi yaşamaksa önce bir Mendo’s mağazasına uğrayın.

Uğurlu kırmızılar seksi siyahlar romantik beyazlar danteller şifonlar ve satenler… binlerce iç çamaşırı ve gecelik seçeneği ile yeni yıla ışıltılı bir giriş yapın.
yüzde 30 ile yüzde 50 arasında değişen indirimlerle Calvin Klein’ın yanı sıra birçok dev markanın en çarpıcı iç giyim gecelik ve çorap modelleri Mendo’slarda.

Hem seksi hem indirimli!


Tüm ürünlerde ilk ürüne yüzde 20 ikinci ürüne yüzde 30 üçüncü ürüne yüzde 50 indirim avantajlarıyla bayram için erken fırsatlar sunan Mendo’s dünya modasını belirleyen dev markaların 2008–2009 modellerini ayağınıza getiriyor.

İlk ürüne yüzde 20 ikinci ürüne %30 üçüncü ürüne yüzde 50 indirim avantajlarıyla sezonun en çarpıcı iç giyim gecelik ve çorap modellerine sahip olmak için acele edin. Üç ürün alın toplamda yüzde 100 indirimden yararlanın.

Calvin Klein Just Cavalli Luna di Seta Selmark ve Linclalor gibi iç çamaşırı serileriyle ünlü markaların iç çamaşır dışında gecelikten pijamaya şort-atlet takımlara büstiyerlerden baby-dolllara kadar rengârenk iç giyim ürünleri ipekten satene pamuklulardan dantellilere uzanan model seçenekleri sizleri bekliyor. Artık gömleklerin ceketlerin pantolonların içinden taşmalarıyla ve hatta tek başına bile kullanılmalarıyla birer aksesuar olarak da değerlendirilen iç çamaşırlarıyla yeni yıla ışıltılı bir giriş yapmak için Mendo’s’a uğramanız yeterli. Mendo’s’un yüzde 30 ile yüzde 50 arasında değişen indirimlerle sunduğu avantajlarla alışverişin tam zamanı.

YKM'den bir alana bir bedava kampanyası

YKM'den 1 alana 1 bedava kampanyası kapsamında Pierre Cardin IGS Men takım elbiselerde ve birçok giyim giyim markasında 1 alana bir bedava imkanı sunuluyor. Kampanya 20-21-22 Aralık 2008 tarihlerinde geçerli.

Babanız sevgiliniz ya da eşiniz için...

Kifidis'ten erkeklere şık indirimler kampanyası kapsamında erkek ürünlerinde yüzde 20 yüzde 30 yüzde 40 indirimler yapılmaktadır. Kampanyaya dahil ürünler ve detay bilgi Kifidis mağazalarında...

Fabrika'da yüzde 50 indirim

Fabrika'da 25 Kasım 2008 - 15 Şubat 2009 tarihleri arasında yüzde 50'ye varan indirim kampanyası yapılmaktadır.

Mudo'da yüzde 50 ya varan indirimler

World'e alışverişin yüzde 25'i hediye kampanyası kapsamında Worldcard ile indirimli/indirimsiz yapılan tüm alışverişlerde alışverişin yüzde 25 i kadar hediye çeki verilmektedir. Kampanya 1 Aralık 2008-2 Ocak 2009 tarihleri arasında Mudo mağazalarında geçerlidir. Hediye çekinin 5 Ocak 2009 tarihine kadar yapılan bir sonraki indirimli/indirimsiz alışverişlerde kullanılması gerekmektedir. Hediye çeki müşteriye kredi kartı slibi ile teslim edilmektedir. Hediye çekinin geçerli olabilmesi için slip ve çekin birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. Maximum 1000 YTL ye kadar olan tek fatura alışverişlerinde çek kazanılır. Fatura başına hediye çeki tutarı 250 YTL yi aşamaz. Mobilya alışverişlerinde hediye çeki verilmemektedir. Diğer alışverişlerden kazanılan hediye çekleri mobilya alışverişlerinde de kullanılabilir. Ayrıca kampanyada Şubat'tan başlayarak 6 Worldtaksit ile ödeme imkanı da sunulmaktadır. Detay bilgi Mudo mağazalarından elde edilebilir. Kampanya Mudo Outlet Mudo Garage Mudo İnternet ve indirim mağazalarında geçerli değildir.