Sezonun Son Modası!

2010 sonbahar-kış modasını dolabımıza taşımaya başladık. Deri taytlar, uzun hırkalar yeni sezonun en gözde parçaları oldu. Aralarında en yenisi bootie yani bilekte biten botlar ise en trendi ayakkabı modelleri listesinde birinci sırada yer alıyor.BootieBootieleri nasıl giyebiliriz, hangi kıyafetlerle birlikte kullanabiliriz sorularına her tarzda yanıtlar vermeye çalışacağım. Parti kızı, çalışan kadın ve sokak modasına uygun kombinlerle bootielerin güzelliğine yakından bakacağız.
Parti Kızı
Yeni sezonda payetli bluz ve elbiseler çok moda. Düğün, özel davet ve gece gezmeleri için uygun olan payetli bluzu deri taytla birlikte kullandım. 2010 modasının detaylarından zımba; bootie üzerinde oldukça şık görünüyor.

Günlük Hayat
Mini elbiseler trendi özelliğini koruyor. Süet siyah bootieyi sade bir elbiseyle birlikte kullandım. Gri; bu sezonun en moda rengi. İki trendi bir arada kullanarak tarzınızla fark yaratabilirsiniz. Zarif ve sade küpelerle kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Çalışan Kadın
Doğru kıyafetleri seçtiğinizde bootieleri işyerinde de giyebilirsiniz. 2010 kış modasının trendi altın sarısının hâkim olduğu bir kombin karşınızda… Burada, leopar desenli bluz kullanmanın sebebi gündüz kıyafetini geceye dönüştürmektir. Ofisteyken üzerinize kahverengi bir hırka giyerek bluzunuzu gizleyebilir, iş çıkışı arkadaşlarınızla buluştuğunuzda şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz. Süet bootieler kot pantolonlarla birlikte kullanabilir.