Koton 2009-2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu


Koton'un
yeni sezon koleksiyonu, moda trendlerini yakından takip eden bayanlara hitap ediyor.
Koton yeni koleksiyonunda yer alan
farklı temalarıyla sezon trendlerini ön plana çıkarıyor.

Viva 80'ler:
80'lerin güçlü kadınının dönüşünü yansıtıyor. Vücudu saran elbiseler, asimetrik omuz çizgileri, kadifeler, payetli gwece kıyafetleri, imitasyon kürkler ve parlak renkli satenler 80'lerin ruhunu geri getiriyor. Boyfriend ceketler, bol dökümlü tişörtler, zincir askılı omuz çantaları, rocker ceketlerle kombinlenen tulumlar, taytlar ve botlarla giyilen jarse ve triko tunikler koleksiyonun anahtar parçalarını oluşturuyor. Sezonun favorisi ise, 80'lerin hiti dökümlü mini triko elbiseler! Bu Koleksiyonun başlıca renkleri siyah, mavi, mor, gri, şeker pembesi ve fuşya..40'ların İzi:

Koton koleksiyonundaki belirleyici temalardan biri de "40'ların izi", 1940'ların ince uzun silüetlerini geri getiriyor. Yumuşak drapelerle şekillendirilmiş etek, elbise, ceket ve bluzlar yünlü jarse kumaşlarla nostaljik bir hava getiriyor. Dökümlü harem pantolonları dökümlü bluz ve ceketlerle tamamlanıyor. Vücudu saran dizaltı etek ve elbiseler de bu temanın vazgeçilmezleri arasında. Leopar ve şal desenleri temaya damgasını vuruyor. Renk olarak uçuk kozmetik tonları, deve tüyü, siyah ve pembenin her tonu kullanılmış.Günlük ışıltı:
Farklı boyut ve materyaller ile hazırlanmış kazayağı desenleriyle
hayat bulan bu tema, gece ve gündüz kullanımı için alternatifler sunuyor. İş hayatında kullanılabilecek kazayağı elbise ve takımlar, iş sonrası saatlerde payet detaylar eklenmiş kazayağı t-shirtler ile kombinlenen jeanler bu temnın anahtar parçalarını oluşturuyor. Tema siyah- beyaz ağırlıkta tasarlanmış. Temayı tamamlayan aksesuarlar ise, büyük portföy çantalar ve zincir askılı omuz çantaları..