Yeni sezonda elbiseler adeta altın çağını yaşıyor. 80'ler ve 40'lar sezon modasında ağırlığını hissettirse de, trendlerin ötesinde bir "klasik" var ki asla eskimeyecek, asla "out" olmayacak: Siyah elbise modası.

"Her kadının dolabında mutlaka olması gereken 5 temel parça" dan biridir siyah elbise... Ama bunu zaten biliyorsunuzdur. İster gündüz, ister gece olsun istisnasız her ortamın kurtarıcısıdırlar. Çok şanslıyız ki, 2010 kışında çok fazla model alternatifi var.

Günlük hayatta diz üstü elbiseleri, uzun çizmeler ve sezonun son modası bootieler yani bilekte biten botlarla birlikte giyebilirsiniz. Elbette bu kombinasyonda size opak çoraplar eşlik edecek.
Mudo ve Twist

Baştan ayağa siyah giyinmek çok moda bu arada... Ten rengi çorap yerine, kalın siyah çoraplar ve siyah bir ayakkabı ile hem şık hem de çok fit görünebilirsiniz. Tek renk giyinmek, her zaman daha ince gösterir unutmayın.
Mango ve Machka

Düğün, davet, parti gibi özel geceler için fırfırlı ve dantelli elbiseler yine çok gözde. Ama detaysız, düz siyah bir elbiseyi payetli bolero ya da işlemeli kısa ceketle kombinleyip gece elbisesi haline dönüştürmek de size bağlı...