Yazlık Trendler!

2010 yaz sezonunda hem şık hem de trendi görünmek istiyorsanız; küçük ama etkili detaylara tarzınızda yer verebilirsiniz! İşte, 2010 yaz modasının popüler trendleri


Şapka
Lacivert, kırmızı ve beyazın bir arada kullanıldığı denizci temasının tamamlayıcısı şapkalar; 2010 yaz modasının en eğlenceli ve pratik trendleri arasında!
Saçlarınızı şekillendirmek için vaktiniz yoksa ya da nasıl bir aksesuar kullanacağınıza karar veremiyorsanız şapka takmanız yeterli olacaktır! Geniş kenarlı hasır şapkalar sezonun en favori modeli…
Bolero
Rengârenk, işlemeli bolerolar 2010 yaz modasında en sık tercih edilen parçalarında başında geliyor. Elbiseler, şortlar, tuniklerle birlikte kombinleyebileceğiniz bolerolar şık görünmenin garantisini veriyor.
Askeri akımdan etkilenmiş omuz ve yaka bölümü işlemeli bolerolar giyerek ekstra takı kullanmaya gerek duymayacaksınız!
Bilezikler
Metal ya da ahşap, ince ya da kalın ama mutlaka rengârenk bilezikler yeni sezonun en kullanışlı trendlerinden biri… Tek renk kıyafetinizi hareketlendirebilir, ellerinizi güzelliğini vurgulayabilirsiniz.
Hem ekonomik hem de şık çözümler sunan bilezikler bu yazın olmazsa olmazları arasında!
Desenler
Geometrik, kuş, çiçek, çizgi… 2010 yaz modasında desenler her parçada kullanılıyor. Elbiseler, ayakkabılar, küpeler, çantalar desenlerle renkleniyor.
Romantik bir görünüm sergilemek istiyorsanız çiçek desenli kıyafetleri tercih edebilirsiniz.
Fermuar
Elbise ve eteklerde seksi bir detay yaratmak istiyorsanız fermuarlara öncelik verin! Zımbanın tahtına oturan fermuarlar 2010 yaz modasının favori trendlerinden biri.