Son Trendler

2010 yaz modasının son trenlerini mercek altına almaya devam ediyoruz. Yeni sezonda neler moda merak ediyorsanız cevaplar burada!

Son Trendler – 2. BölümEtekler
2010 yaz modası drape, bandaj, pili detaylı eteklere ev sahipliği yapıyor. Günün her saati ve her ortam için uyarlayabileceğiniz etek modellerinde askeri yeşiller, mavi tonları ve ten rengi öne çıkıyor.Her dönemin modası mini etekler; 2010 yaz sezonunda popülerliğini korurken bileklere kadar uzanan etekler vitrinlerde bizi bekliyor.
Desenlerin altın çağını yaşadığı yaz modasında etekler de nasibini alıyor. Çiçek ve kuş desenleriyle birlikte asimetrik desenler dikkat çekiyor.
Ceketler
Son dönemin en çok ilgi gören trendi boy friend; ceketlerde de etkisini gösteriyor. Hem klasik hem de spor kıyafetlerle birlikte kombinleyebileceğiniz boy friend ceketler şıklık ve trendi görünümü bir arada sunuyor.
Maskülen görünümün simgesi blazer ceketler; yeni sezonun en iddialı parçalarından biri. Yüksek bel pantolonlar, diz üstü elbiseler ya da jean pantolonlarla birlikte kullanabileceğiniz blazer ceketler dolabınızda mutlaka bulunmalı!
Şortlar
Geçtiğimiz sezon yavaş yavaş kendini gösteren şort trendi 2010 yaz modasında yükseliyor. Özellikle mini kot şortlar blazer ceketlerle birlikte giyilerek harikalar yaratıyor.
Keten, kanvas gibi kumaşlardan üretilmiş diz hizasında şortlar; aşırı resmi olmayan ofislerde rahatlıkla kullanılabilir.