Pieces’ın Yeni Zımbalı Aksesuar Koleksiyonu Küçük Bir Dokunuşla Kıyafetinize Wamp Bir Hava Katıyor.
Bu yıl kıyafetlere rock ve wamp bir hava katan zımba detayları çok moda… Son moda ve yeni tasarımları geniş bir koleksiyonla sunan aksesuar markası Pieces zımbalı babetler sandaletler stilettolar çantalar şapkalar kemerler cep telefonu çantaları küpeler ve bilekliklerle bu trendi yakalamanızı sağlıyor.Pieces modayı takip eden kadınlara kıyafetini kendi tarzına göre tamamlaması için zengin seçenekler sunuyor.Pieces Türkiye’de multibrands mağaza anlayışı ile büyüyen Bestseller mağazalarında yer almaktadır.
Yaz cho’da başlar...

Tatlı bir meltem güneşin teninizi yakan ilk ışıkları büyüleyici bir zerafet...
BCBG Generation Vince Camuto Jessica Simpson Kensie Girl gibi markalarıyla ayyakkabı çanta koleksiyonu olarak pek çok alternatifi bulabileceğiniz CHO mağazalarında ilkbahar/Yaz koleksiyonunda platform tabanlı stilettoların yeni modelleri sizi bekliyor.Yaz silüetlerinizin en iddialı parçaları olacak platform tabanlı stilettoların pek çok farklı modelini BCBG koleksiyonundan seçebilirsiniz.Küçük rengarenk yaz çantalarıyla Promiss modelleri de yaz kıyafetlerinin tamamlayıcı aksesuarı olarak karşımıza çıkıyor.Sürekli yenilenen ayakkabı ve çanta koleksiyonları ile sezonun en hit modellerini bir arada bulabileceğiniz Cho mağazalarını İstanbul İstinye Park ve Palladium Ankara Cepa Avm’de bulabilirsiniz.
FitFlop ile her adımda egzersiz yapmaya hazır mısınız?

FlitFlop ile daha sıkı kalçalar daha güzel bacaklar…
Biçimli bacaklar ve sıkı kalçalara sahip olmak istiyorsunuz ama spor yapmaya vaktiniz mi yok?İşte FitFlop yaratıcılarının çıkış noktası da bu. FitFlop'un yaratıcısı Marcia Kilgora her adımda bacak kaslarını güçlendiren çok rahat ve aynı zamanda çok şık duran sandaletler tasarlayarak bu fikri ayağımıza getirmeyi başardı.

Microwobbleboard Teknolojisi'ne sahip FitFlop Londra'nın ünlü üniversitelerinden South Bank'ta biyomekanik uzmanı Dr. David Cook ve Darren James'in çalışmalarıyla iki yılı aşkın sürede geliştirildi.FLITFLOP ILE DAHA SIKI KALÇALAR DAHA GÜZEL BACAKLAR…

Bu eşsiz teknoloji özel bir orta taban ile her adımda kalça ve bacak kaslarını harekete geçirir ve egzersiz etkisine sahiptir. Üstelik topuk ve ön kısmındaki farklı dokular sayesinde basıncı azaltır Böylece ayak ağrıları geçmişte kalır. FitFlop'un ince ve yumuşak parmak arasıyla bulutların üzerinde yürüdüğünüzü hissedersiniz. Üstelik Mikrofiber şeritleri ve %100 deri bantlarıyla bir sandaletin sunduğu rahatlığı fazlasıyla yaşarsınız.

Kısacası FitFlop ile kaslarınızı harekete geçirir sıkı kalçalara sahip olur sırtınızdaki gerilmeleri azaltır ayak ağrılarınızdan kurtulur ve şıklığı ile tüm dikkatleri üzerinize çekersiniz. Fitflop’un mucizevi sandaletlerine new balance ve cho mağazalarında ulaşabilirsiniz.