+ Konu Cevapla
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu

Herşeyi Olan Birine Yılbaşı Hediyesi

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Moda Forumunda Bulunan  Herşeyi Olan Birine Yılbaşı Hediyesi Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Üye neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2011
  Mesajlar
  131
  Tecrübe Puanı
  5368870

  Tanımlı Herşeyi Olan Birine Yılbaşı Hediyesi

  Hepimiz iyi bir yılbaşı hediyesine sahip olmaktan hoşlanırız ve mükemmel olmasını dileriz! Ancak, çoğu kez her şeye sahip olan birine alınabilecek mükemmel hediyeye karar vermek oldukça zordur. Bu tür insanlara duygularına hitap edecek hediyeler almalısınız böylece, uzun bir süre hatırlarında kalacaktır.  Her şeye sahip olan birine hiç düşünülmemiş bir hediye almak için birçok web sitesine başvurabilirsin, seçiminizde çok yardımcı olacaktır.

  Her şeyi Olan Birine Yılbaşı hediyesi

  Kendi Yaptığınız Tebrik Kartları

  Kendi yaptığınız tebrik kartları her şeyi olan biri için ideal bir hediye olabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak güzel tebrik kartları oluşturabilir ve üzerlerine ilham verici alıntılar yazarak insanların hafızalarına kazınacak mükemmel bir etki yaratabilirsiniz. Bu her zaman yanında taşıyabileceği paha biçilmez bir hediye olabilir. Ayrıca genel görünümlerini seversiniz, hediyelik eşya mağazalarından kart satın alabilirsiniz.

  Tablolar

  Her şeye sahip olan bir kişiye alınacak yılbaşı hediyesi oldukça artistik olmalıdır. Tablolardan daha yaratıcı ve artistik ne olabilir ki? Harika bir görünüme ve temaya sahip olan tablolar çoğu kişiyi gerçekten şaşırtabilir. Güzel tablolar hemen hemen her sanat mağazasında bulunur ve hoşunuza giden bir tanesini satın alabilirsiniz. Fiyatlar ressamların ününe göre değişecektir.

  Takı

  Takı, her şeyi olan bir kişi için en benzersiz yılbaşı hediyelerinden biri olabilir. Takıyı sevmeyen hiç kimse olamaz ve altın takı en çok tercih edilen yılbaşı hediyesi olurdu. İsimleri ile kişiselleştirilmiş bir gümüş zincir, yüzük ve bilezikler de bu yılbaşı için muhteşem hediyeler olabilir.

  Çikolata Kutusu

  Çikolata hepimizin aşık olduğu bir şeydir ve bu yüzden çikolata kutusu her yaş grubuna hitap eden en iyi hediyedir. Hazır çikolata kutuları, özellikle yılbaşı için mükemmel fiyatlarla mağazalarda mevcuttur ve onları çekici ambalajlara sararak hediye edebilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş Fotoğraf Albümü

  Kişiselleştirilmiş bir fotoğraf albümü, arkadaşlarınız, akrabalarınız veya aile bireyleri için harika bir hediye olabilir. Hayatınızın en güzel anlarını sevdiğiniz insanlarla geçirmişinizdir, dolayısıyla o güzel anları bir fotoğraf albümü şeklinde hediye olarak sunmak gerçekten iyi bir fikir olabilir. Hem yeni hem eski tüm fotoğrafları toplayabilir ayrıca olay yeri ve münasebetiyle ilgili her fotoğrafın altına bazı açıklamalar yazabilirsiniz.

  Kitaplar


  Bilgilendirici kitaplar her şeye sahip birine verilebilecek hediyeler arasında her zaman yer alır. Kitaplar, insanın hayatında yeni şeyler öğrenmesi için yardımcı olur ve aynı zamanda kişiyi eğlendirmeye ve boş vakitlerini iyi bir şekilde değerlendirmesine yardımcı olabilir. Bu yüzden, büyük yazarların romanları, otobiyografiler, çizgi romanlar, bu yılbaşı için en iyi hediye olabilir.

  Vakit Ayırmalısınız!

  Değerli vaktinizi onun için kullanmak bir tür hediye olabilir. Bu günlerde insanlar ofis ve çalışma takvimiyle o kadar meşgul ki sevdikleriyle iletişim kurmak için neredeyse hiç vakitleri yok. Bu yüzden, yılbaşı tatilinizi sevdiklerinizle birlikte geçirmeyi denemelisiniz bu yolla onlarla iletişim kurabilirsiniz.

  Dolayısıyla, bunlar her şeyi olan birine verilebilecek yılbaşı hediyeleriydi. Aklınıza gelen başka hediyeler varsa, hemen harekete geçip satın alın. En iyi dileklerinizle bu hediyeleri sevdiklerinize verin ve bolca eğlenmeye bakın.

 2. #2
  Super Moderator Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2010
  Bulunduğu Yer
  Serçe Kanadı
  Mesajlar
  5.682
  Blog Yazıları
  94
  Tecrübe Puanı
  107374703

  Tanımlı Hediye Alırken İşinize Yarayacak 7 Uyarı

  Hediye Alırken İşinize Yarayacak 7 Uyarı


  Sanki çok anlarmışım gibi size sevgilinize, eşinize, annenize ne alabileceğinizi söylemeyeceğim bu yazıda. Kendimce, alışveriş sırasında işinize yarayacağını düşündüğüm fikirlerimi listeliyorum:

  1- Hediye çeki almayın! Hediye çeki veren mağazalar zaten hediye değiştirme kartı da veriyorlardır. En azından 5 dakikanızı ayırıp kendinizce bir seçim yapın kuru kuru ve hissiz bir hediye çeki vereceğinize.

  2- Kendisinin almayacağı birşey alın! Zaten almayı düşündüğü bir şeyi hediye olarak almanız hem sürprizi bozar, hem de hatırlanmaz. Almayı düşündüğü 100 liralık parfüm yerine, hoşuna giden ama pahalı diye almadığı 30 liralık bir çift eldiven daha çok sevindirir insanı.

  3- El yapımı hediye alın! Üretildiği zaman binlerce üretilen fabrikasyon ürünler veya Çin'den konteynerler dolusu gelen hediyelik eşyalar yerine, mümkünse el yapımı birşeyler bulmaya çalışın.

  4- Onun adına bağış yapmayın! Bağış toplamaya çalışan kurumları eleştirmiyorum ama bağış kişisel birşeydir. Birisinin adına bir bağış yaptığınızda siz mi daha çok sevineceksiniz yoksa o mu? O zaman hediyenin anlamı kalacak mı?

  5- Kendinizi düşünerek hediye almayın! 4. maddedeki mantıkla, kendi işinize yarasın diye birşey almayın sevgilinize veya ailenizdekilere. Kaş yapiyim derken göz çıkartırsınız, hatta tepki alabilirsiniz.

  6- Ucuza hediye alın! Ucuz derken, gözüktüğünden daha ucuz olsun. Mesela alan kişi "oha, kesin 100 lira vardır bu" diyorsa ama siz 60-70 liraya almışsanız bu "ucuz" bir hediyedir. Hediye alan için farkı yok diyeceksiniz ama var. Tersini düşünün: 100 liraya aldınız ama 60 liralık birşey gibi duruyor. Değdi mi?

  7- Hediye alın! En önemli uyarı bu. Sizin için birşey ifade edip etmemesi değil, karşı taraf için birşey ifade etmesi önemli. O yüzden özellikle erkeklere söylüyorum: "bence hediye almak çok gereksiz" tarzı mazeretler çalışmıyor. 3. #3
  Super Moderator Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2010
  Bulunduğu Yer
  Serçe Kanadı
  Mesajlar
  5.682
  Blog Yazıları
  94
  Tecrübe Puanı
  107374703

  Tanımlı Hediye Alırken Risk Almayın!

  Hediye Alırken Risk Almayın!


  Hediyenin iyisi kötüsü olmaz denir genelde. Oysaki bazı hediyeler için bu geçerli değildir. Şişman bir arkadaşa doğum gününde alınan zayıflama çayı ya da sevgiliye alınan parfüm gibi …Bu hediyeler her zaman risklidir.

  Aslında hediyenin kime ve hangi amaçla alındığı da dikkat edilmesi gereken ayrı bir konudur. Sizin için bulduğumuz hediyelere bir göz atın hangi durumda hediye edilir, edilmez önerilerimizi okuyun ve aklınıza gelen bu tip hediyeleri bizimle paylaşın lütfen.  Kalp Yastık
  Sevgililer günün vazgeçilmez hediyesi olarak gözükse de bir erkeğe asla alınmaması gerekir. Hatta bazen bayanlar bile bu hediyenin sıradanlığından dolayı çok sıkıcı bulurlar. Ama illa ki kalp yastık almak istiyorsanız. Sevgilinizi şaşırtmak için üstünde ‘ I hate you ‘ yazan ya da daha komik ifadelerin bulunduğu bir yastık alabilirsiniz.

  Bedene Uygun Olmayan Kıyafetler

  Doğum gününde alınabilecek en mantıklı hediyelerden biridir aslında ama kıyafet alırken dikkat edilmesi gereken nokta arkadaşınız üstünde nasıl duracağıdır. Bedenine uymayan ona dar gelecek bir tişört arkadaşınızı mutlu etmek yerine ona kilolarını hatırlatan ve keyfini kaçıran bir hediye olabilir.  Kendi Resminizin Olduğu Çerçeve
  Eğer o resimde ikinizde varsanız sevgilinize hediye ettiğinizde gayet hoşuna gidecek bu hediye. Sadece sizin resminiz olduğunda ise baskıcı bir hediye olarak sevgilinizin canını sıkabilir.Arkadaşınıza aldığınızda ise özelliklede doğum gününde gayet anlamsızlaşacaktır. Onun yerine ikinizinde hoşuna giden bir filmin ya da grubun posterini almanız daha etkileyici olabilir.

  Evcil Hayvan
  Karşınızdaki kişinin karakterine göre çok hoş olabilecek bu hediyeyi alırken göz önünde bulundurmanız gereken şey kişinin sorumluluk alabilecek bir insan olup olmadığıdır. Bunun yanında evcil hayvanı sevip sevmeyeceği de ayrı bir sorun. Eğer arkadaşınıza ya da sevgilinize evcil hayvan almayı düşünüyorsanız bunun onun hayatına yeni bir insan sokmakla aynı şey olduğunu unutmayın ve hediyenizi seçerken buna çok dikkat edin.

  Yapay Çiçek
  Genellikle canlı çiçeklerin vazoda kaldıktan sonra çöpe gitmesinden dolayı bayanlara yapay çiçek almak mantıklı gözükse de, bunun aynı zamanda bir samimiyetsizlik olarakta algılanabileceğini unutmayın. Çiçeklerin vazoda kısa bir süre durup çöpe gitmesi canınızı sıkıyorsa siz de saksı çiçeği hediye edin. Böylelikle o çiçekler her sulandığında sizde sevdiklerinizin aklına gelirsiniz.  Ucuz Şarap
  Sevgilinizle yiyeceğiniz hoş bir yemekte olmazsa olmazıdır şarap. Ama yanlış ya da ucuz bir şarap şeçimiyle onu hayal kırıklığına uğratmanız ve güzel ortamı bozmanız da çok mümkün. Sadece şarap değil arkadaşlarınızın evlerine kutlamalara giderken de aldığınız içki ya da yiyeceklerin kaliteli olmasına özen gösterin ve farklı tadlar bulmaya dikkat edin.
  Kahve Fincanı

  Mutfak Eşyası
  Şeçilen mutfak eşyasına göre çok hoş olabilecek bir hediye .Tencere tabak gibi şeyler olduğunda sadece yeni ev hediyesi olarak düşünülebilir. Özellikle anneler gününde alınan mutfak eşyaları annelerinizi işlerini kolaylaştırmak içinse gayette hoş olabilir.

  Fakat annenize doğum gününde, anneler gününde gidipte tencere, tabak alırsanız ona bize yemek yaptığın için sana teşşekür ederiz demekten başka birşey dememiş olursunuz. Bunun yerine onun ilgisini çekebilecek hobi kurslarına yazdırabilirsiniz.

  Kaynak

 4. #4
  Super Moderator Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2010
  Bulunduğu Yer
  Serçe Kanadı
  Mesajlar
  5.682
  Blog Yazıları
  94
  Tecrübe Puanı
  107374703

  Tanımlı Hediye Seçimi

  Hediye Seçimi

  Hediye seçimi birçok kimse için hiç te kolay olmayan birşeydir. Genellikle özel günler dışında çok fazla hediye almayız. Özel günlerde ise birinden kaçarsınız diğeri gelir sizi bulur. Aslında özel günleri beklemeden arkadaşlarınıza hediye vermeniz ilişkilerinizi pekiştirmenizde yardımcı olur. Bakınız hediye seçerken işinizi kolaylaştıracak ve doğru hediyeyi almanızda size yardımcı olacak bazı tüyolar.

  Hediye alacağınız kişiyi can kulağıyla dinleyin
  Hediyenin gideceği kişiyle televizyonda reklam izleyin. Hangi reklamların onu heyecanlandırdığını gözleyin. Ya da o kişiyle bir alışveriş merkezine, dolaşmaya gidin. O vitrinlerin önünde durduğunda ilgisini çeken ürünleri aklınızın bir köşesine yazın. Hediye almadan önce birinci göreviniz, onun gerçekte ne istediğini saptamak.

  Hediye alacağınız kişinin yakınlarına danışın
  Eğer hediye almak istediğiniz kişiyle o dönemde fazla görüşme olanağınız yoksa, yakınlarıyla irtibat kurun. En yakın arkadaşı, kardeşi ya da iş arkadaşları size önemli ipuçları verebilir.

  Hediye alacağınız kişiye doğrudan sorun
  Eğer onun ne istediğini hiç öğrenemiyorsanız ve o da zor beğenen bir kişiyse, ona doğrudan sorun. Evet, bu sürprizi ortadan kaldırır ve karşınızdakini mahcup edebilir ama ona istemediği bir şey almanızdansa, sormanız daha anlamlı.

  Ve asla unutmayın “siz ne alırsanız alın, beğeneceğini” söyleyenler, “sadece hatırlaman önemli” diyenler, “hiç bir armağan istemediğini” söyleyenlere kanmayın.

  Şu armağanlardan ısrarla kaçının:

  Alaycı armağanlar
  Örneğin babanıza hiç bir zaman dışarıda giyemeyeceği “Yılın Babası” yazılı bir t-shirt almayın. Ama ilk kez baba olacak bir arkadaşınızın heyecanına katkıda bulunmak için, sembolik değeri yüksek bulunabilecek bir “Yılın Babası” t-shirt’ü alabilirsiniz.

  Giyim kuşam
  Bedenini tam bilmediğiniz kişilere asla giysi almayın. Bir de onlara alınan şeyi doğru bedenle değiştirmek gibi bir yükümlülük verirsiniz. Böyle durumlarda hediye çekini tercih edin.

  Biblolar
  Özellikle biblolara düşkün birine bu tür armağanlar alabilirsiniz. Öbür türlü biblolar pek bir işe yaramaz, onları nereye koyacağını kimse tam olarak bilemez.

  Saldırgan armağanlar
  İnsanların kusurlarını yüzlerine vuracak armağanlardan kaçının.

  Aslında kendiniz için istediğiniz armağanlar
  Kendinizi mutlu etmeye değil, karşınızdaki mutlu etmeye çalışın. Kendi zevkinize göre armağan seçmekten vazgeçin.

  Evcil hayvanlar
  Bırakın, evcil hayvanını kendisi seçsin. Evcil hayvan almak büyük sorumluluktur. İlla ki alacaksanız, balık gibi bakımı nispeten kolay olanları seçin.

  Hediye alırken işlevine ve hayal gücü içermesine dikkat edin
  Karşınızdaki kişi sürekli yenilik peşinde ise, ona bir dil kursu, dans kursu ya da tenis kursu ayarlayabilirsiniz. Çok gitmek istediği bir konser için bilet armağan edebilirsiniz. Mutlaka işine yarayacak “naif” dekorasyon malzemeleri alabilirsiniz. İnternete düşkünse ilginç bir domain adı, oyun seviyorsa son moda masa üstü oyunları, sevgi ifadelerinden hoşlanıyorsa ilginç ve tatlı yiyecekler de armağan edebilirsiniz. Nadide şeyler peşinde koşanlar için ise en iyi armağanlar, o kişinin yıllardır arayıp bulamadığı bir albüm, ya da kitabı bulup buluşturup almaktır.

  Bir hediye
  Sitemizdeki yorumlarda da sık sık rastladığınız İstiridye İnci, bana bir hediye gümüş takı seti gönderdi. Set, “istiridye inci kolye dolunay takım set” olarak isimlendiriliyor. Biraz bu hediyeden bahsetmek istiyorum. Hediyenizin karton kutusunu açtığınızda istiridye şeklindeki hediye kutusunu görüyorsunuz. Bu istiridye şeklindeki kutunun rengini siparişiniz esnasında belirleyebiliyorsunuz. Kırmızı ve siyah renk seçenekleri mevcut. İstiridye şeklindeki kutuyu açtığınızda ise bir gümüş inci kolye, bir çift gümüş küpe, bir gümüş bileklik ve küçük bir konserve kutusunu andıran bir kutu çıkıyor. İşte almış olduğunuz inci bu kutununun içinde, deniz suyunda saklanıyor. İnciyi buradan çıkarıp kolyenizin ucundaki yerine yerleştirerek kullanabiliyorsunuz. Bahsettiğim set haricinde sitede farklı takılar da mevcut, örneğin paraya kıyıp gümüş yerine altın tercih edebilirsiniz. İsterseniz sitede satılan kuş tüyü çiçek ve çukulatalardan hediyenizin yanında indirimli fiyattan siparişinize ekleyebilirsiniz.  Kaynak

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 05-15-2014, 14:27
 2. Ucuz Yılbaşı Hediyesi
  By neslihanyare in forum Moda
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-27-2012, 14:26
 3. Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi
  By neslihanyare in forum Moda
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 11-08-2012, 16:28
 4. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 12-21-2011, 11:48
 5. Yılbaşı Hediyesi
  By vodka in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-12-2011, 16:16

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375