Uzun soluklu ve bol koşuşturmacalı bir yılı arkasında bırakanlar için, yılbaşı özel anlamlar ifade eder. Eğlence ve hediye çağrışımı ile neşe ve eğlencenin bol olduğu bir menü sunan yılbaşını nasıl karşılamak istiyorsunuz? Programı tamamen size ait olacak, dopdolu ve arkadaşlarınızla doyasıya eğlendiğiniz zevkli bir yılbaşı gecesi geçirmek istemez misiniz? Bunun için tatlı ve zevkli bir program hazırlamakla işe başlayabilirsiniz. Yılbaşı hediyelerinin göz doldurduğu şahane bir şölen tadı verecek yılbaşı gecesine sizde sevdiklerinizi sevindirecek anlamlı ve özel yılbaşı hediyeleri hazırlamalısınız. Onları sevindirmek sandığınız kadar zor olmayacaktır. En sevilen çikolata, renkli iyi dilek not kağıtları ve değişik objelerle hediyelerinizi sıralayabilirsiniz. Tabi ki bizlerde sizleri düşünerek, bir sıralama yaptık. Bol kazançlı olacak, bu yarışmamıza yorum yapacak takipçilerimizden 5 şanslı kişi seçerek sunacağımız, onları şaşırtacak şahane yılbaşı hediyeleri hazırladık. Yorum yaparak birbirinden güzel bu yılbaşı hediyelerini kazanacak olan, 5 talihli kişinin kazanacağı, alışılmışın dışında, farklı ve ilginç yılbaşı hediyeleriyle sizleri şaşırtmak ve neşenize neşe katmayı hedefliyoruz. Bu anlamda yaptığımız bu sıralamayı dilerseniz birlikte tanıyalım...

Yeni Yıl Hediyeleri

Bol ışıltılı ve neşeli bir yeni yıl gecesi için programınızı hazırlayın. Dilerseniz evinizde, dilerseniz sevdiğiniz bir mekanda bu özel akşamı arkadaşlarınızla veya ailenizle, kısacası sevdiklerinizle doya doya bir yeni yıl akşamı geçirmek için harekete geçmenin vakti geldi artık. Yılbaşına sayılı günler kala, keyfinizi ve enerjinizi arttıracak, yeni yıleğlencesi için hazırlıklar yapmaya başlayın. Onlara vermek üzere, kendi ellerinizle veya orjinal fikrinizle hazırlayacağınız davetiyeleri 10 gün öncesinden onlara takdim edin. Dilerseniz bu davetiyenin içerisine yeni yıl sürprizlerinizi ve programınızın mahiyetinden bahseden ufak ipuçları veya tüyolar ekleyebilirsiniz. İçecekler, yemişler, müzik, eğlenceli yarışmalar, oyunlar ve tabi ki özenle hazırlayacağınız yeni yıl hediyelerinizi önceden belirleyiniz. Bu gece sevdikleriniz ve sizin için unutulmaz, tatlı anılara sahip olabilir. Nice iyi dileklerle gireceğiniz yeni yıla özel eğlence akşamı için, verdiğimiz yardımcı tüyolardan sonra şimdi de sizlere bizim hazırlamış olduğumuz, daha önce belki de yaşamadığınız, ilginç hatıralar ve hediyeler bırakacak olan yarışmamızın ödüllerini tanıtıyoruz.

Cuplens Objektif Bardak

Fotoğraf çekme sanatına sahip dostlarınıza hayran mısınız? Ya da siz mükemmel bir fotoğrafçı mısınız? Bu yeteneği her halinize ve eşyalarınıza yansıtmaya ne dersiniz? İşte sizin bu sanatçı ruhunuza hitaben tasarlanan Cuplens Objektif bardağınızla çay ve kahve keyfinizi, doyulmaz hale getirebilirsiniz.Onunla içeceğiniz kahvenin keyfini sürerken alacağınız ilhamla, şahane fotoğraflar çekebilirsiniz. Yahut bu anlamlı hediyeyi sevgilinize ilginç yılbaşı hediyesi olarak sunabilirsiniz. Dilerseniz de, gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz, sizinde bağdaşacak cuplens ödül bardağınızla sanatınıza olan aşkınızı ilan edebilirsiniz.

Oscar Ödülü


Her başarıya yakışacak, takdire şayan durumları en iyi şekilde temsil ederek kutlayacak Oscar Ödülüne sahip olma şansını yakalamaya ne dersiniz? Bunu düşünmek bile heyecan verici değil mi? Bu yarışmayı kazandığınız zaman size sunacağımız bu anlamlı hediye mahiyetine de yakışmış olacak sanıyoruz.


Evinizin en gözde köşesine gururla koyacağınız Oscar Ödülü'müze bayılacaksınız. Her başarının bir hikayesi vardır. Sizinde anlatması çok zevkli bir hikayeniz olacak oscar ödülünü kazandığınız bu yarışma ile.

Book Safe Kitap Kasa

Hepimizin saklamak isteyeceği değerli eşyalarımız vardır. Sıkıntılı olanı ise bu değerli eşyayı nerede saklayacağımızdır. Öyle bir yer olmalı ki, kimsenin dikkatini çekmeyecek, akıllı tasarımda sadece sizin bileceğiniz ve ilelebet böyle kalacak olan özel bir yer... Evet book safe kitap kasanız ile muhteşem tasarımda, değerli eşyalarınızı saklayacağınız akıllı bir kasanız olacak. Görenlerin asla kasa olduğunu anlayamayacağı, kütüphanenizde gayet normal bir yer kaplayacak kitap şeklinde kasa ile daha güvende hissedeceksiniz. Tabi bu kitabınızı en erişilmeyecek kütüphane katlarına koymanızda yarar var.