Sert soğuk şehri artık tamamen sardı. Bazen pencerelerde fırtına seslerini duyuyoruz. Mevsim kış, kışlık bot fiyatları ve modellerine göz atmanın tam zamanı. Kış mevsiminde, kalın çoraplarla ve taytlarla daha çok tercih edilen kısa botlar ihtiyacınızı karşılamak için çok farklı seçeneklerle üretilmekte. Topuklu, düz taban, kısa, deri ve süet gibi çeşitliliği olan bol alternatifli bir rehber ile yola çıkmak daha mantıklı ve doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Modern çizgileri kışın soğuğuna kalkan yapan modellerle, aradığınız bot modelini bulmak çok kolay. Kışa hazırlıksız yakalanmayın, kışlık erkek-kadın bot modellerini keyifle inceleyin...

Bayan Bot ModelleriKışın, kahraman üç renk kartelasınden oluşan, kalın topuklu bot modeli sade bir şıklık kazandırıyor.Geçmişten günümüze gelen süet kültürü her zevke hitap etmeye devam ediyor.Etkileyici bordo rengi kışı tanımlarken ahşap görünümlü topukları da anlamlı bir uygulama kazanıyor.Tasarımcıların kışın koyu renklerden aldığı ilham ve keyif ile içimizi ısıtacak modeller tanımak oldukça zevkli.Özellikle kış mevsiminde, süet modası hiç bitmiyor.Kahve tonları ile yine kışla örtüşen modeller.

Bot Modelleri 2012Spor modelde kışlık bot modeline, pek çok uygun elbise bulunabilir. Örneğin, kot ceket ve kahve mini etek bu ayakkabının yaratmak istediği havayı oluşturabilir.Erkeksi ve vahşi bir cazibe katan yeni tasarımlarla modayı tanıyın..
Kışlık Bot Modelleri


Kovboy kışlık bot modelleri ile daha etkileyici ve gizemli olun.Önceleri bağlamaktan sıkıldığımız, çocukluğumuzun kabusu olan bağcıklar artık modern tasarımlarla daha sevimli.Kalın yün çoraplarla moda olan, süet kısa kışlık botlar, o kalınlıkta çoraplar için en iyi seçim oluyor.Kısa Bot Modelleri


Erkeklerin bir botta aradığı en iyi özellik kalın çorap giyimini önlemesi ve yoğun geçen günün ardındaki yorgun ayakları üşütmemesi.Kışın katı renklerine inatla, daha özgür hissettiren aydınlık renkleri tercih edebilirsiniz.Gün içerisinde sürekli botlar içerisinde kalan ayakların daha az yorulması için özel üretimler daha çok tercih ediliyor.Yün çorap konforunu, ince çoraplarla hissettiren erkek bot modelleri.Topuklu Bot ModelleriMevsim kış olunca, yürümeyi kolaylaştırma işi, çoğu zaman platform topuklara kalıyor.Erkekler için üretilen özel yapısı ayakları uzun süre sıcak ve rahat tutuyor. Üstelik takım elbiselere de ayrı bir uyum sağlıyor. Karizmatik duruşu ile erkeklerin kaygılarına gizli bir zırh gibi güven veriyor.Farklı alternatiflerle hayat temponuzun akışına uygun ayakkabı seçimleri sayesinde kışı kolay geçirin.Mini bir eteğin altında oldukça iddialı bir duruş sağlayacak hakiki deri, topuklu bot modeli.Siyah karanlığın içinde kaybolmadan yaşayacağınız şıklığı her adımda hissedin.Süet ve kumaş bileşimli bot modelleri 2012.Kot ve kumaş, kışlık capri pantolonlara uyum sağlama özelliğine sahip bu botlarla sıcak kışı tanıyacaksınız.