janda, telefon, laptop, defter, makyaj çantası! Bunların hepsinin sığacağı dev ve hoş görünümlü şık bir çanta isteyebilirsiniz. Ya da aradığınız, makul ölçülerde bir pörtföy olabilir. Her iki seçenek içinde muhteşem çantalar tasarlayan Vakko, içi birçok bölmeye ayrılan çantalara ağırlık vererek sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İstediğiniz gibi organize olabileceğiniz Vakko çanta modelleri, yeni materyallerle tasarlanıyor. Toplantılar, iş görüşmeleri, yeni seyahatler? Günümüz kariyer kadınına yoğun iş temposunda şık bir şekilde eşlik edecek yeni nesil çanta modellerini inceliyoruz.

2012 Çanta ModelleriUzun kol saplı, postacı çanta modeli. Büyük pörtföy çantalar elden düşmeyegörsün baskılı zarif modeller geceyi gündüze taşıyor. Zincirli ve uzun saplı çantalardan da edinmenizi tavsiye ederiz.İşte kariyer kadınının ilk yol arkadaşı. Bavul tipi çantanızla her alanda, eşyalarınızı özgürce yanınızdan ayırmayacaksınız.Önü fiyonklu büzgülü çanta modeliyle, şık bir hanım efendinin geniş yelpaze de ihtiyaç duyabileceği tüm eşyası, hoş bir aksesuar görünümüyle her zaman yanında olacak. Renk detayı ile kadın olmanın hazzını yaşatırken, model ayrıntıları ile zevkinizi okşayacak.2012 çanta modellerinde kadınları çok şık bir sezon bekliyor. Şıklığı ve rahatlığı çarpıcı tasarımlarıyla bir araya getirerek sizi cezbediyor.Farklı renkler ve keskin detaylarla modernize edilmiş kusursuz çanta modelleri ile şıklığınızı tamamlayacaksınız.

Hem spor hem klasik kullanımın yardımcısı çanta ile ilk kez aksesuarın önüne geçiyor ve tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Bayan Çanta Modelleri


Ofis şıklığına yön veren Vakko, 2011-2012 kış koleksiyonunda lüks ve ihtişamı bir arada yorumlayarak, tüm evrak ve eşyalarınızı yıpranmadan, nazikçe yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor.

Uçuk bejler ve camel tonlarının farkı ile formal ofislerde acı kahve dönemini sona erdiren Vakko çanta modeli, dilerseniz beyazla, dilerseniz antrasitle tamamlayabileceğiniz krem tonları aynı zamanda canlı renklere de ayak uydurabiliyor.