PLAJ KASET ÇANTASI
Çok büyük üne kavuşan Kaset Çantaların artık plaj ve alışverişlerde kullanabileceğiniz özel modeli sizlerle. Kahverengi özel sapları ile sanki içindeki bant sökülmüş izlenimi veren bu mükemmel tasarım kaset çantanıza alışverişte ya da plajda sizi gören herkes hayran kalacak. Her ne kadar gerçek kasetin bantı söküldüğünde sinir olsanız da Kaset Çantanızdaki bu görüntüye bayılacak ve herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

YAPILACAKLAR LİSTESİ


Balık hafızalılar için mükemmel çözüm!

Hiç çevrenizde gün içindeki herhangi bir şeyi unutmamak için eline koluna not alan birilerini tanıyor musunuz? IIIIııı sanki biraz hepimize özgü değil mi? İşte artık buna bir çözüm var.

TUVALETTE OTURAN ADAM


Her ofise lazım bu adam


Bu tuvallette oturan adam ataçlarınızı saklar, kalemlerinizi ve bantınızı tutar; ayrıca sticker ve not kağıtlarınız için de yeri vardır. Ama sakın yanlış anlaşılmasın hepsini temiz tutar

USB VAZO HOPARLÖR


Surrounder ses kalitesindeki ilk bilgisayar hoparlörü!


Tüm Boynq ürünlerinin anası, satranç tahtasının kraliçesi, bizim en çok gurur duyduğumuz vazo. Vazo projesi teknik bir fikirle basladı ki kendisi kullanıcıya USB güç çözümü ile beraber Acoustic Lens ile sesin yönünü degistirerek Surrounder ses sistemi kalitesi yaratan ilk bilgisayar hoparlörüdür. Bununla beraber USB Vazo Hoparlörün ilk iki senesindeki başarısının arkasındaki temel faktör bu inanılmaz teknik yenilik değildir. Şekli, stili ve verdiği his, dizayni ve tüm dünyaya dizaynın bir hoparlörden bahsedilse bile ne kadar önemli olduğunu göstermesidir.