+ Konu Cevapla
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
Like Tree2Likes
 • 1 Post By neslihanyare
 • 1 Post By neslihanyare

Mutfaktaki Annelere En İlginç Doğum Günü Hediyeleri

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Moda Forumunda Bulunan  Mutfaktaki Annelere En İlginç Doğum Günü Hediyeleri Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Üye neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2011
  Mesajlar
  131
  Tecrübe Puanı
  5368870

  Tanımlı Mutfaktaki Annelere En İlginç Doğum Günü Hediyeleri

  DUBLÖR YUMURTA ZAMANLAYICI


  <div>Yumurtaların da artık dubl&ouml;r&uuml; var!</div>

  <div>Yumurta pişirmek zor iştir. Suya koyup ısıtmanın neresi zor diyeceksiniz ama istenilen kıvamı tutturmak iyi zamanlama gerektirir. Dubl&ouml;r yumurtamız, diğer yumurtalarla kaba girer, ısıya g&ouml;re renk değiştirip size doğru zamanı s&ouml;yler.</div>

  İçecek Şapkaları


  Ellerinizi kullanmadan şapkanızdan içeceğinizi için

  Bilgisayar oynarken elleriniz dolu olduğu için kolanızı tutacak eliniz olmuyor mu? Maç seyrederken heyecandan biranızı tutmak zor mu geliyor? Spor yaparken elinizde suyu taşımak işkenceye mi dönüşüyor? O zaman sıkı durun, İçecek Şapkaları ile artık tüm bu içeceklerinizi elinizi kullanmadan şapkanızdan içebileceksiniz.

  Ice Shot Glasses - Buz Bardaklar


  Buzdan shot bardakları yapan harika buz kalıbı

  Tüm o sıkıcı partileri artık geride bırakın. Kağıt ya da plastik bardaklara elveda. Bu Buz kalıbı ile yapacağız buz bardaklar sayesinde partileriniz çok daha cool ve eğlenceli olacak! Bu bardaklar ile shot çekmeye doyamayacaksınız.

  Magic Turkish Coffee Cup - Falcı Kahve Fincanı


  Falınıza bakan gizemli kahve fincanı

  Artık iyi bir falcı bulmak için kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmayacak! Fal baktırmak için sürekli kahve içip fincan kapatma derdi de tarih oluyor. Magic Turkish Coffee Cup ile kahve falında bir devrim olacak! Bir soru mu var aklınızda? Kahve falımı baktırmak istiyorsunuz? Magic Turkish Coffee Cup'ı alın ve Falcı Kahve Fincanı size sorularınızın cevabını söylesin!

  UHU HAVLULUK


  Tüp Kağıt Havluluk

  Artık tuvalet kağıdı tutucularına inanamayacaksınız! Çünkü bu kocaman uhu kutusunun içinden uhu yerine kağıt havlular çıkacak! Banyonuzda, mutfağınızda, ofis masanızda... kısaca her yerde bu sıradışı uhu ile temizliği yaşayın. Standart boy tuvalet kağıtları da Uhu Havluluk?a rahatlıkla yerleştirilebilinmektedir.

  SİHİRLİ ŞİŞE TUTUCU


  Harry Potter bile bu kadar iyi sihir yapamazdı!

  Abra Kadabra! Bu müthiş şişe tutucu şişelerinizi adeta havada uçuracak. Yer çekimine meydan okuyan bu tasarımı gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız! Denge prensibi üzerine kurulu, yarattığı optik yanılsama ile sizi hayrete düşüren bu zincir aslında bir şişe tutucu.

  My Cuppa Coffee - Kahve Kupam


  Kahvenizin sertlik ve süt seviyesini gösteren harika kupa

  Kahvenizi nasıl istersiniz.?.. ya da misafiriniz nasıl isterdi?... Sütlü?...az sütlü?....sade?....

  Hummingbird Glass Tag - Kadeh Etiketi Kuşlar


  Kadehleriniz ve bardaklarınız karışmasın

  Misafirleriniz geldiğinde, parti verdiğinizde ya da gün yaptığınızda hangi bardağın ya da kadehin kimin olduğunu hatırlamak zor! Bardakların sahipsiz kalmasını istemezsiniz değil mi?

  MESAJ BANTI


  Banta mesaj yazmak artık imkansız değil

  Artık mesaj yazmak kadar kolay birşey yok! İstediğiniz mesajı yazmak için ?Dijital? ya da ?Pixel? mesaj bantının üzerineki beyaz renkli çizgileri karalamanız yeterli! Sadece karalamayla istediğiniz harflerin, rakamların ve hatta istediğiniz şekillerin ortaya çıktığını göreceksiniz.

  Denture Bottle Opener - Takma Diş Açacak


  Takma diş görünümünde harika açacak

  Dişlerinizle şişe açmaya bir son verin, çünkü size daha iyi bir fikrimiz var: Denture Bottle Opener! Gerçek bir takma diş görünümündeki Takma Diş Açacak ile dişleriniz dökülmeden buz gibi içeceğinize bir an önce kavuşacaksınız!

  TeaSub - Çaycı Denizaltı


  Çayınızı kolayca demlemenizi sağlayan çaycı denizaltı

  TeaSub?ınız varsa çay saatinize sürreal bir boyut katabileceğiniz kesin. Çay hazırlamanın ve içmenin esprili ve eğlenceli bir yolu elbette var. Beatles?ın ?Yellow Submarine? i gibi uğruna şarkılar yazılan sarı denizaltı bu sefer kaynar suyunuzu demlemek üzere yola çıkıyor. Çaycı denizaltının içine biraz çay koyup bardağınıza daldırın, sonra çayınızı afiyetle yudumlayın.

  INANIMATE


  Eşyalarınıza karakter katacak harika çıkartmalar

  Zımbanızın kesici dişleri, mouseunuzun gülen gözleri, bilgisayarınızın masum bakışlı şirin bir ağzı ya da kahve kupanızın şaşkın bakışlı komik bir görüntüsünün olmasını istemez miydiniz? İçinde onlarca göz ve ağız olan bu harika çıkartmalar ile tüm eşyalarınıza karakter katın!

  Memoring - Yüzük Notluk


  <div>Notlar parmağınıza y&uuml;z&uuml;k olsun!&nbsp;</div>

  <div>&nbsp;Bir pırlanta y&uuml;z&uuml;ğ&uuml; hemen farkedersiniz....Havalıdır! &nbsp;&nbsp;Fakat, Memoring'i de hemen farkedersiniz....Dikkat &ccedil;ekicidir!&nbsp;Aslında, ikisi de y&uuml;z&uuml;k fakat birisi notluk.</div>

  Pixel Ovenmitts - Piksel Fırın Eldivenleri


  Pikselleşmiş havalı retro fırın eldivenleri

  Mutfağınızdaki sıcak yemekleri servis etmenin daha bundan havalı bir yolu olmasa gerek. Bu piksellenmiş fırın eldivenleri mutfağınıza dijital bir hava verecek. Aman karıştırıp piksel fırın eldivenini bilgisayarınız üzerinde kullanmayın!

  Cutlery Wall Clock ? Çatal Kaşık Duvar Saati


  Çatal ve kaşıklardan oluşan müthiş alüminyum mutfak saati

  Mutfağınızın duvarlarını süsleyecek olan Çatal Kaşık Duvar Saatini çok seveceksiniz! Üzerindeki çatal ve kaşıklarla çok şirin bir tasarımı olan Cutlery Wall Clock güzel yemek pişirilen sıcacık mutfakların duvarlarını büyük zevkle süslemek için emrinizde!

  Cookie Stamper - Kurabiye Damgası


  <div>Kurabiyelerinizi &quot;Home Made&quot; (Ev Yapımı) yazısı ile damgalayın</div>

  <div>Evde kendi yaptığımız hemen her şeyi marketlerden satın alabildiğimiz g&uuml;n&uuml;m&uuml;zde evde kendi kurabiyelerimizi yapmak ayrıcalık olamaya başladı. Siz de herşeyi s&uuml;rekli hazır almaya alıştıran g&uuml;n&uuml;m&uuml;z hayatına karşı dik duruşunuzu sergileyin... Kurabiyelerinizi evde yapın ve &quot;Ev Yapımı&quot; Damgasıyla ispatlayın, Afiyet olsun!</div>

  DOORGANIZER MANYETİK


  Buzdolabımdaki manyetik organizatör

  Manyetik doorganizer serisi, orijinal Doorganizer gibi evde sürekli kullandıkları eşyaları kaybeden insanlara bu vakti geri kazanabilmeleri için tasarlandı. Fakat bu sefer arka yüzeyindeki çok kuvvetli mıknatıslarla buzdolabının üstü gibi alanlara rahatça tutunabiliyor. Artık, mutfakta da bir organizatörünüz olabilir!

  Fridge Tag - Buzdolabı Kalemi


  Buzdolabına not yazmak artık çok kolay

  Bazılarına sadece söylemek yetmez kesinlikle hatırlatıcı notlarla desteklemek gerekir. İşte bu noktada Buzdolabı kalemi devreye giriyor. Bu marker kalemi diğerlerinden ayıran özellik çok kolay silinebilir ve su bazlı oluşu. Bu onu ?Toksik olmayan ? olmayan ürünler listesine sokuyor.

  CESUR STAN


  Kahveniz için kendini feda eden Cesur Stan!

  Kahve, çay ve diğer içeceklerin sehpanızda bıraktığı izlere karşı "Stan" kendini feda ediyor. Cesur Stan ezilmek pahasına kendini siper ederek masa ve sehpalarınızın kirlenmemesi için büyük bir fedakârlık yapıyor. Stan çok yakında ofis ve evlerinizde kahraman olarak anılacak.

  Ace of Spades Bottle Opener - İskambil Açacak


  İskambil kağıdı şeklinde metal açacak

  Maça Ası şeklindeki Ace of Spades Bottle Opener evinize çok yakışacak! Bir ucu kırılmış veya eskimiş açacaklarınızı artık kaldırmanızın vakti geldi, çünkü İskambil Açacak ile içeceklerinizi keyifle yudumlayabileceksiniz!

  Superstars Bottle Opener - Süperstar Şişe Açacakları


  Süperstarlar şişelerinizi açmak için emrinize amade!

  Superstar Bottle Opener lar ile içmeye doyamayacaksınız çünkü James Bond dan Marliyn Monroe ya kadar birçok süperstar şimdi şişe açacağı olarak size hizmet etmek için geldi! Süperstar Şişe Açacaklarının 6 farklı çeşidi ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz...

  İKİ YÜZLÜ PASPAS


  Bir paspas ancak bu kadar iki yüzlü olabilir

  İnsan her zaman iyi modunda olamıyor ve zamansız gelen misafirlere karşı birşey yapamayıp ağırlamak zorunda kalıyor. Bu durumda dış kapınızın önünde duran ve ?Hoşgeldiniz-Welcome? yazan paspas yalancıdan başka birşey değil. Bırakın yalancı paspasları artık, iki yüzlüleri seçin!

  High & Dry - Pratik Bulaşıklık


  Hem modern hem de minimal pratik bulaşıklık

  Bir bulaşıklık düşünün ki hem modern hem de fonksiyonel olsun, tasarımcısı mimarlık biliminden esinlendiğini belirtsin ve katlanabilir özelliğiyle az yer kaplasın.

  Food Fighter Oven Gloves - Boksör Fırın Eldivenleri


  Bu eldivenler ile tüm yemekler korksun sizden!

  Mutfağınızda bazı günler yemek yapmak sizi zorlar mutfak adeta bir boks ringine döner ve adeta yemeklerle maça çıkarsınız. Bu mücadeleye girişmeden önce takın fırın eldivenlerinizi ve ringe hazır çıkın. Boksör Fırın Eldivenleri size gereken savaşçı ruhu aşılar. Korksun yemekler!

  ANAHTARCI PETE


  Güvenip anahtarlarınızı verebileceğiniz tek anahtarcı

  Sizi Pete ile tanıştıralım. Pete? e bugüne kadar hiçbir arkadaşınıza güvenmediğiniz kadar güvenebilir, bütün anahtarlarınızı teslim edebilirsiniz.

  Salt & Pepper 'Bots - Tuz & Karabiber Robotları


  Bu robotlar tuzu ve karabiberi ayağınıza getirecek

  Tabi ki kaçınılmazdı..Bu teknoloji çağında tuzluğun, karabiberliğin elle uzatılması yeterli değildi..Neyse ki, tuzluk ve karabiberlik artık canlandı!.. Bu robotlarla birlikte masadakilerin size tuzluğu ve karabiberliği uzatmasına gerek kalmayacak, onlar size kendileri gelecekler!

  AKVARYUM ÇÖP TORBALARI


  Sokaktaki pis çöp torbalarını birer akvaryuma çevirmeye ne dersiniz?

  Çöple uğraşmayı ve çöp atmayı kimsenin sevdiği söylenemez hatta bu iş için para alan çöpçüler dahil. Biz bu durumu değiştirmek için bir adım atıyoruz ve size Akvaryum Balığı Çöp Torbasını sunuyoruz. Amacımız çöp torbanıza baktığınızda sizi gülümsetebilmek. Hem bu sayede sokağınızda renk katabilirsiniz.

  Alco Hal Bottle Stopper ? Alkolik Şişe Tıpası


  İçkiyi çok seven Alkolik şişe tıpası

  İçkiyi çok seven bu şirin şişe tıpası Alkolik şişe tıpası Alco Hal sizin bitiremediğiniz ve yarım bıraktığınız içkileriniz bozulmasın diye kafası sıkışması pahasına da olsa şişelerin ağzını sımsıkı kapatacak! Üstelik o bunu yaparken hiç üzülmüyor çünkü içkileri çok seviyor! Yeter ki bu güleryüzlü alkolik şişe tıpasına ağzını kapatacağı bir içki şişesi verin, sizin için mutlulukla içki şişenizin ağzını kapatsın...

  RÖGAR KAPAĞI TIPASI


  Süper güçlü rögar kapağı şeklindeki lavabo tıpası

  Rögar kapağından esinlenerek dizayn edilmiş bu harika silikon tıpa ile ne zaman suyu lavaboda biriktirmek isteseniz hemen suyun akışını durduracak. Bunun yanısıra içindeki yüzeyi ufak bir döndürüşle bu harika tıpayı süper bir süzgece çevirmeniz de mümkün.

  PARMAK SIYIRAÇ


  Parmakla sıyırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

  Aaa ooo! Yoksa o tenceredeki dayanılmaz muhallebiyi parmağınızla sıyırırken mi yakalandınız! Bir dahaki sefere hiçkimseyi kızdırmayın, Parmak Sıyıraç Kullanın.

  Tidy Kalemlik


  Bölmeli-Mıknatıslı Kalemlik

  Tidy kalemlik, Monkey Business?ın çok fonksiyonlu ürünlerinden biri... Tasarımı, Masaüstü Not Tahtası ve Buzdolabı Notluğu gibi Monkey Business ürünlerini tamamlayıcı nitelikte.

  Electronic Wine Bottle Opener ? Elektrikli Otomatik Tirbuşon


  Elinizi şişe mantarına bile değdirmeden otomatik olarak açmanız artık mümkün

  Artık içkinizi içeceğiniz o değerli zamanınızı şişenin mantarını çıkarmak için heba etmenize gerek kalmayacak. Tirbuşonu mantara yamuk sokup çıkaramamak ya da mantarı şişenin içine kaçırmak gibi dertler artık tarih oluyor. Şişe mantarına elinizi bile değdirmeden, otomatik tirbuşonun sadece bir düğmesine basarak şişeyi açmanızı sağlayan harika icad karşınızda!

  Cactooph - Kaktüs Kürdanlık


  Kaktüslerin dikenleri artık kürdan olacak

  İşte karşınızda tamamen güzel bir fikrin ve yaratıcılığın buluşmasıyla ortaya çıkan Teksas işi bir ürün ... Kaktüs kürdanlığı bir partide ya da kokteylde servis ettiğiniz zeytinler ya da kanepeler için kullanabilirsiniz? İsterseniz evinizin günlük kürdanlığı da olur. Hayatınıza renk katın!

  Morph Coaster - Morph Bardak Altlığı


  En masum bardak altlığı

  Karşınızda Morph serimizin yeni üyesi Morph Bardak Altlığı? Çaresiz gözlerle size bakıyor çünkü sürekli üzerine bardağınızı, kupanızı koyuyorsunuz. Yine de her zaman o fedakarca masalarınızın, sehpalarınızın üzerini içecek lekelerinden korumaya devam edecek.

  SİHİRLİ KAPAK


  İçeceklerinizi sıcak ve taze tutun

  Siz de kahvenizin ya da çayınızın jet hızıyla soğumasından nefret etmiyor musunuz? O zaman kahve fincanınızın ya da bardağınızın üzerine bu Sihirli Kapağı koyun. Sihirli Kapak sıcaklık etkisiyle bardağı iyice kavrayarak onlara adeta sihirli şekilde yapışıp ve sıcacık tutacak. Hem de onu kavanoz ve kutularla da kullanabilirsiniz.

  Bootprint Potato Masher - Bot İzi Patates Ezici


  Yemek hazırlığınıza bot iziyle renk katın!

  Yemek yapmak çok sıkıcı ve sıradan geliyorsa bu eziciyi hayatınıza katmanın tam zamanı! Bot izi şeklindeki yapısı ile patatesleri sizi hiç yormadan ezmesinin yanı sıra mutfağınıza neşe katacak. Onları sanki botunuzla rahatça ezdiğinizi düşünüp hiç yorgunluk hissetmeyeceksiniz. İster patateslerinizi ezin, isterseniz de ezip hazırladığınız pürenizi, yoğurtlarınız ya da soslarınızı bot izi ile servis edip sanki binlerce kere çiğnenmiş gibi görüntüsüyle misafirlerinizin şok edin! Bu ezicinin hayatınıza çok renk katacağı kesin...

  Mealtime Masterpiece ? Yemek Vakti Şaheserleri


  Çocuklarınız artık yemek yemek için can atacak

  Çocuklarınızın yemeklerini yememesinden mi şikayetçisiniz? Onları bir türlü yemek masasına oturtamıyor musunuz? Masaya otursalar bile sürekli gözleri oyuncaklarında ya da boyama kitaplarında olduğu için yemeklerini yemiyorlar mı? Yemek Vakti Şaheserleri 48 adetlik bir boyama seti halinde masalarınıza gelecek ve çocuklarınızı yemek yerken bir yandan boyama yapıp masadan yemeklerini bitirmeden kalkamayacaklar!

  Happy Man Corkscrew - Mutlu Adam Şarap Açacağı


  Kocaman gülümsemesiyle şaraplarınızı açmak için her zaman hazır!

  Mutlu Adam Şarap Açacağı kocaman kolları ve gülümsemesiyle şarap partilerinin, yemek masalarının ve şömine başlarının en vazgeçilmez üyesi olacak! Happy Man Corkscrew ile şarap şişesi açmak çok kolay.

  SICAK ADAM


  Kahraman Sıcak Adam masanızı yanmaktan kurtaracak!

  Bu dünyalar iyisi kahraman Sıcak Adam, siz kızgın tencerelerinizi ve tavalarınızı masanızın üstüne koyarken kendini feda ederek onların altına girecek ve masanızı yanmaktan kurtaracak! Bu dünyada hala böyle düşünceli adamların kaldığını görünce duygulanmamak elde mi?

  MAGNOTE


  Buzdolabı notluğu

  Hafızanız kuvvetli olabilir ama ona her zaman güvenmeyin. Yazın ?Sakın Unutma Notluğa?, eşinize, çocuklarınıza mesajlar bırakın, alışveriş listesi yapın silin tekrar yapın. Sakın Unutma Notluk her türlü metal yüzeye rahatlıkla tutunur, üzerine kolaylıkla yazı yazılıp kuru bir peçeteyle bile silinebilir. Bunun için size birde Marker kalem yolluyoruz.

  SPONGIOLI


  Ravioli türü makarna şeklindeki mutfak süngerleri

  Mutfak tezgahınızın temizlenmeye, bulaşıkların yıkanmaya mı ihtiyacı var? Bu süper emici ravioli türü makarna şeklindeki harika tasarımlı mutfak süngerleri ile tüm kirlere savaş açın! Klasik eski selüloz süngerleri bir köşeye atın, bu uzun süre dayanıklılığa sahip süper dirençli süngerler ile mutfağınıza hayat katın.

  Automatic Wine Pressurizer - Otomatik Şarap Koruyucu


  Açılmış şarap şişelerinin içindeki havayı alıp taze tutacak koruyucu

  Açılmış şarap şişelerindeki en son kadehi bile ilk açıldığındaki tazeliğiyle korumak isterseniz Otomatik Şarap Koruyucu- Automatic Wine Pressurizer tam size göre! İçindeki havanın %75?ini atarak oksidasyonu engelleyen Otomatik Şarap Koruyucu açılan şarap şişelerini son damlasına kadar en lezzetli şekilde içmenize olanak tanır!

  SIKILABİLİR KÜL TABLASI


  Kül tablası tarihinde bir devrim!

  Bir çok insan, kauçuk bir kültablasının saçma bir fikir olduğunu düşünebilir ve kötü bir yanık kokusu ile sonlanacağını düşünür. Ama Suck UK?deki ünlü tasarımcılar özel bir formül kullanmış bu kül tablasında: bu kauçuk-silikon karışımı malzeme yanmaya ve erimeye karşı dayanıklı.

  Capsule Can Bin - Kutu Kola Çöp Kutusu


  En ilginç çöp kutusu

  Çöp kutunuz dev bir meşrubat kutuna benzese nasıl olurdu? Bize sorarsanız havalı olurdu. İster çalışma odanızda isterseniz mutfakta ya da balkonda kullanın.

  T-Vin Bottlestop - Kadeh Şişe Tıpası


  Kadehler içecekleriniz taze dursun diye imdadınıza yetişiyor

  Kim demiş kadehler sadece içecek içmek içindir diye? Kadeh Şişe Tıpaları ile artık onlar tıpa olarak karşınızdalar. Kadeh şeklindeki T-vin Bottlestop bitiremediğiniz içecekleri şişesinde taze tutmak için imdadınıza yetişecek.

  MiniVin Corkscrew - Mini Şişe Tirbüşon


  Şişe şeklindeki kompakt ve becerikli tirbuşon

  Mini Şişe Tirbuşon kolayca taşıyın, tüm şişeleri kolayca açın. Qualy'nin mini şişe tirbuşonu MiniVin Corkscrew son derece şık ve bir o kadar da kompakt. Şarap severler için hoş bir hediye olabilir.

  Apron Guides - Uzman Mutfak Önlüğü


  En yararlı mutfak önlüğü huzurlarınızda!

  Siz yemek kitaplarının içinde kaybolmuş doğru tarifi ararken ocağınızın üzerinde tencere artık patladı patlayacak ama siz hala içindeki etin iyi pişip pişmediğinden emin değilsiniz... Artık bu gibi sorunlardan korkmanıza gerek yok. Uzman Mutfak Önlüğü kendi üzerindeki tariflerle size iyi yemek yapmanın en faydalı yollarını sunuyor ve püf noktalarını öğretiyor.
  Mutfaktaki en büyük yardımcınız!

  FLOW


  Suyun akışının ilham verdiği raf

  Bazen size nelerin ilham vereceğini bilemezsiniz. Bazen suyun akışı çok farklı bir nesne için ilham verici olabilir. İşte bu sanat eseri tadındaki şarap rafının tasarımında suyun akışında oluşturduğu şekillerden ilham alınmış. Ürünün tasarımcıları parlak özel paslanmaz çelik kullanılarak bu şık raf ortaya çıkartmış.

  Tinned Baked Bean Clock ? Konserve Saat


  Fasulye konservesi şeklindeki mükemmel mutfak saati

  Sıkıcı mutfak saatlerini artık rafa kaldırabilirsiniz; çünkü Konserve Saat fasulye konservesi görünümüyle mutfaklarınıza neşe katıyor! İster magneti sayesinde buzdolabı saati olarak, isterseniz de düz bir zeminde masa saati olarak kullanabileceğiniz Tinned Baked Bean Clock?u sakın kaçırmayın!

  MANYETİK VAZO TAKIMI


  Yemek masanızda sihre yer açın...

  Artık yemek masaları sıkıcı masalar olmaktan kurtuluyor. Bu manyetik vazolar durması imkansızmış gibi gözükse de yerçekimine meydan okurcasına dimdik durarak tüm herkesi şaşkına çevirecek! Sihir kullansaydınız bu kadarını yapamazdınız emin olun.
  LoNELy.RoaD likes this.

 2. #2
  Super Moderator Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena Baktabul'un Çılgını Kaileena - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2010
  Bulunduğu Yer
  Serçe Kanadı
  Mesajlar
  5.682
  Blog Yazıları
  94
  Tecrübe Puanı
  107374703

  Tanımlı Ce: Mutfaktaki Annelere En İlginç Doğum Günü Hediyeleri

  Hepsi çok zekice ve yaratıcı ama annem aynı şeyleri düşünür mü bilemiyorum. Ben bunları çeyizime alayım en iyisi

  Lalemle kurabiye yapıcaz sonra da üzerine made home damgası yapıcaz inş.

 3. #3
  Üye neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını neslihanyare Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2011
  Mesajlar
  131
  Tecrübe Puanı
  5368870

  Tanımlı Ce: Mutfaktaki Annelere En İlginç Doğum Günü Hediyeleri

  annelerin yüzünü güldürmek lazım ara sıra. Ben geçen sene benzer birşey yapmıştım, çok iyi olmuştu, sizede tavsiye ederim
  Kaileena likes this.

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 11-27-2012, 13:44
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-04-2012, 14:19
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-27-2012, 15:49
 4. En İlginç Doğum Günü Hediyeleri
  By neslihanyare in forum Moda
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-18-2012, 18:23
 5. İlginç Doğum Günü Hediyeleri
  By neslihanyare in forum Moda
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-14-2012, 22:58

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375