? Bir çocuk için en güçlü baba; He-man gibi ?ışın kılıcı?nı kullanan, mahalledeki tüm babaları dövebilen, eve bir çuval para getirip bilgisayar ve cep telefonu alan baba değildir? Bir çocuk için en güçlü baba; hastalandığı zaman yatağını yavrusuna veren, sabaha dek alnına ıslak bez koyup uyumayan, yavrusunun elini tutup, onu öpüp sevdiğini söyleyen, ateşi düştükten sonra da oturduğu kilimin üstünde, çocuğunun ilacı elinde kıvrılıp uyuya kalan babadır. ? Babalar candır uyuyan toprağa.. Ve daha sıcak bir yuvaya destandır. Hayatınıza pusula olmaya adaydır babalar.. Gönlünüzün yalnızlık köşesine sinen ? burada ne işin var, yalnız mısın ki sen ben varım kalk! ? diyen insandır. Gönlünüze ışık saçan ve o ışıkla hayatta kalmanızı sağlayandır. Sayılamayan milyon tane güzellik daha sunandır. Siz de babanıza en özel hediyeleri vermek istersiniz elbet. Yeni bir yıla babanıza yanınızda bulunduğu için teşekkür ederek adım atmaya ne dersiniz?

Babaya Yılbaşında Ne Hediye Alınır?Babanıza eskitme bir cüzdan hediye etmeye ne dersiniz? Bizce babanız bu hediyenizi çok sevecek..Kişiye özel olarak tasarlanan bu kupaya babanızla sizin isminizi yazdırmanız mümkün.. Bu kupa sayesinde oldukça sevimli duracaksınız.

Kol düğmesiz gömlek mi giyilir yahuu! Babanız giyiyor olabilir ama bu duruma acilen el koymanız gerekiyor. Biz sizi şimdiden uyaralım da! Şıklığınıza şıklık katmak sizin seçiminize kalsın..

Babanızın minyatürünü yaptırmak daha önce aklınıza gelmiş miydi? Ne kadar ilginç ve eğlenceli olacak öyle değil mi?Şimdi babanızı şaşırtma zamanı.. Yılbaşı hediyesi olarak verilebilecek bu ürün babanıza unutulmaz bir gün yaşatacak.Yemek yapma konusunda oldukça başarılı olan babanıza ismini yazdırabileceğiniz bu mutfak önlüğünü hediye edebilirsiniz. 2013?te babanızdan daha güzel lezzetler sizi bekliyor.

Babanıza hediye edebileceğiniz bu saat sayesinde zamanın önemini daha da vurgulamaya ne dersiniz? Bu saat babanıza sizden hatıra kalacak..Erkeğe yılbaşı hediyesi olarak verilebilecek en vazgeçilmez aksesuar kol saatidir. Siz de babanıza metal, dikkat çekici bir saat hediye etmek istemez misiniz? Bizce bu saat kaçmaz.*? Erkek adam patik mi giyermiş!! ?diyenlerin bile giymeye teşebbüs edeceğini düşündüğümüz bu moda harikası ürünle babanıza en özel sürprizi siz yapın. Soğuk havaların habercisi olan yeni yıla uygun bir sürpriz seçeneği karşınızda!Arkadaşınıza aldığınız hediyeler tarzındaki ürünleri babanıza sunamazsınız tabii.. Kullanışlı sürprizler yapmak en iyisi olacak. Bunlardan birisi de malumunuz, bornoz..