+ Konu Cevapla
2 / 3 Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
6 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri

 MSN İfadeler (Emoticons) Katagorisinde ve  MSN Nickleri Forumunda Bulunan  Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #6
  Paylaşimci Üye uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Oct 2008
  Bulunduğu Yer
  !!!!
  Mesajlar
  1.199
  Blog Yazıları
  6
  Tecrübe Puanı
  17739388

  Tanımlı Güzel sözler.

  Rüzgar Alabildiğine Hırçın
  ♥ Rüzgar alabildiğine hırçınyağmur alabildiğine inatçı yüreğin ise onlara inat sanki bir liman… Tıpkı gözlerindeki huzur gibi…
  Gençliğine Güvenip
  ♥ Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

  Bir An Buruk Bir Acı Saplanırsa Yüreğine
  ♥ Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine gözlerin zamansız takılırsa kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni

  Acı Ve Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak
  ♥ Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek gerçeklerin mutluluk mutlulukların sonsuz olsun… Önce Düştüğümde Kalkmayı
  ♥ Önce düştüğümde kalkmayı sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

  Sen Seni Seveni Görmeyecek Kadar Körsen
  ♥ Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

  Yatağını Gül Yapraklarıyla
  ♥ Yatağını gül yapraklarıyla rüyalarını papatyalarla süsledim üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!

  Ne Zaman Tutsam Ellerini
  ♥ Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

  Hadi Gel Tut Ellerimi
  ♥ Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

  Ne Seni Unutmak Için
  ♥ Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

  Bir Deniz Düşün
  ♥ Bir deniz düşün “susuz” bir gece düşün “uykusuz” bir insan düşün “sevgisiz” bir bahar düşün “çiçeksiz” bir de beni düşün “sensiz”…

  Hüsranı Bir Tek Yerde Kabul Ediyorum
  ♥ Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum yaşamak varken yaşayamamış olmakta.

  İnsanlar Gelmeleriyle Yanlızlıklarını Dağıtanları Severler
  ♥ İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

  Bir Yudum Sevgi Koskoca Bir Okyanusa Bedeldir
  ♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle…

  Dün Gece Sen Uyurken Kızıla Boyadım Denizleri
  ♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri uçurumdan attım sessizliği haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi…

  Beni Bir Dakika Değil
  ♥ Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev… Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

  Unuturum Desem De Inanma Sakın
  ♥ Unuturum desem de inanma sakın ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

  Beyaz Bir Güvercin Yolluyorum Sana
  ♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat. Dünde bugünde yarında… Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

  Eğer Seni Nasıl Ve Ne Kadar Sevdiğimi öğrenmek Istiyorsan
  ♥ Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamıyorum.

  Bir Yudum Sevgi Koskoca Bir Okyanusa Bedeldir
  ♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum…

  Öperim Dudaklarından
  ♥ Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin…Seni seviyorum.. Hem de çok

  Hep Kalanlara Gidenleri Kattım
  ♥ Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrılık alışamadım.

  Bazı Aşklar Okyanus Gibidir
  ♥ Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

  Bir Demet Gül Vermek Isterim Sana
  ♥ Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün seni sonsuza dek seviyorum.

  En Büyük Felaketler
  ♥ En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

  Seni Düşünür
  ♥ Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla bir sonbahar serinliğinde… Seni senden uzakta sensiz seninle yaşıyorum.

  Aşk Dudaklarda Kahkaha Değil
  ♥ Aşk dudaklarda kahkaha değil gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgili bulmaktır…

  Meleklerin Saçları Salkım Salkım
  ♥ Meleklerin saçları salkım salkım havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim bulutlar çıkmasalar yoluma…

  Ne Dünden
  ♥ Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

  Senin Için
  ♥ Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve Sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

  Benim Için Insanlar Ikiye Ayrılır
  ♥ Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri..

  Yaprak Döken
  ♥ Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

  Seni Sevmek Acıların En Büyüğü
  ♥ Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerekseni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

  Bu Gece Kayarken
  ♥ Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

  Gerçek Aşklar
  ♥ Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göreinsanlar ya hep sahte aşklarıyla evleniryada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

  Seni Bulmaktan çok Aramak Isterim
  ♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim…

  Dünyanın Dört Bir Yanında
  ♥ Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..

  Yağmur
  ♥ Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

  Gözlerin Nehir
  ♥ Gözlerin Nehir Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

  Rüyaların En Güzelini Görürken
  ♥ Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

  Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum
  ♥ Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

  Ağzımın Tadı Yoksa
  ♥ Ağzımın Tadı Yoksa Hasta Gibiysem Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

  Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm
  ♥ Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm Seni Koklamak Olsada Ölüm İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

  Birgün
  ♥ Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

  Seni Sevdiğimi Düşündükçe
  ♥ Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan… Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor… Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim… Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek… Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

  Seni Sevmek Güzel şey
  ♥ Seni sevmek güzel şey ümitli şey dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşeyama artık ben şarkı dinlemek değilşarkı söylemek istiyorum.


  İşte Buna Aşk Denir Be Aslanım
  ♥ İşte buna aşk denir be aslanım buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın kızları olur; karı yağmuru tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.

  Özgürlük Düşlerde Değil
  ♥ Özgürlük düşlerde değil kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

  Allahım Beni öyle Bir Sonbahar Ayazı öldür Ki
  ♥ Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın…

  Sevmek Bir Bakıma Zamanını Vermektir
  ♥ Sevmek bir bakıma zamanını vermektir zaman aralarını doldurmak değil sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır…

  Ben Sensiz Geçen Günlerime Yanarken
  ♥ Ben sensiz geçen günlerime yanarken belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN.

  Rüzgarın
  ♥ Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..

  Zamansız
  ♥ Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksınbir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksınbir kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısınasıl ben senı unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

  Bir Sıcak Yüz Aradım
  ♥ Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyormutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

  Sevgide
  ♥ Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın.

  Bir Soluk Kadar Yakın
  ♥ Bir soluk kadar yakınyıldızlar kadar uzak derler sevgi için…uzanırsın yetişemezsinyetişirsin dokunamazsındokunursun vazgeçemezsinvazgeçersin ama UNUTAMAZSIN!!!

  Seni Her Düşündüğümde
  ♥ Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım )

  Birlikte Olabileceğin Değil
  ♥ Birlikte olabileceğin değilonsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Geldiğinde boşluk dolduranlardan değilgittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!!!

  Hayatın En Güzel Anı
  ♥ Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır…

  Ben Senin Ne Yarin Nede Canın
  ♥ Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

  Seni Dar Ağacındaki Bir Mahkumun
  ♥ Seni dar ağacındaki bir mahkumun hayatı sevdiği kadar seviyorum…

  Herzaman Doğru Söyle
  ♥ Herzaman doğru söylene dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

  İnsan Tırmanırken
  ♥ İnsan tırmanırken dağın kafa tutmasına razı olmalıdır.
  Sanal Dünya Diyorlar Buraya
  ♥ Sanal dünya diyorlar burayauğradım geçtim. Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi artık ondanda vazgeçtim.Gideceksen git yolun açık olsun gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun.

  Seviyorum Seni ölümsüz
  ♥ Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile bütün kalbim hayatım seninle ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye..

  Aşkım Aşkım Diye Ağlayacaksın
  ♥ Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende…

  Korku Bilmeyen GÖNÜL Korkmayı öğrendi
  ♥ Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.(SENİ UNUTMAYI)

  Deniz Sesimi Duyarmı
  ♥ Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???

  Seviyorum
  ♥ Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

  Bugün
  ♥ Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi…

 2. #7
  Paylaşimci Üye uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Oct 2008
  Bulunduğu Yer
  !!!!
  Mesajlar
  1.199
  Blog Yazıları
  6
  Tecrübe Puanı
  17739388

  Tanımlı Ce: Güzel sözler.

  Güzellik
  ♥ Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil Güzel görmek istediğin herşeydedir…
  Gül Dediğin Nedirki
  ♥ Gül dediğin nedirki Solar gider Ateş dediğin nedirki Kül olur gider Gün dediğin nedirki Geçer gider Ama sana olan sevgim sonsuzdur Ancak mezarda biter!!

  Sevgi Sevilen Kişiye
  ♥ Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

  Gönülden Gönüle
  ♥ Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

  Aşkın Zehir Olsa Içmezsem
  ♥ Aşkın zehir olsa içmezsem yolun ölüm olsa dönersem senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

  Yüreğimin Ta Içinde Bir Ateş Yanar
  ♥ Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler

  Sen Benim Ruhsatlı Sevdam
  ♥ Sen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda keşin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim

  İstemem
  ♥ İstemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse

  Kim Demiş Haram Nedir Bilmez
  ♥ Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam Ben haramı helale karıştırmam Seninle içilen şarap helaldir Sensiz içilen su bile haram

  Sevmek çay Sevilmek şeker
  ♥ Sevmek çay sevilmek şekerbizim gibi sevenler çayı şekersiz içer

  Hani Kardelen Gökyüzüne Aşık Olurda çıkartır
  ♥ Hani kardelen gökyüzüne aşık olurda çıkartır ya karın altından gövdesiniZenher yüreğinde kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma…!

  Sen Benim Için Bir Aşkın
  ♥ Sen benim için bir aşkın bittiği yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sakın çünkü sen sevmeyi hiç mi hiç sevmedim senbenim için bir aşkın bittiği yersin senbenim nefretim nefes alış sebebimsin
  Sen Benim Hayalimin Prensesisin
  ♥ sen benim hayalimin prensesisin seninle bir ömür boyu beraber olmak için herşeyi ama herşeyi vermeye hazırım meleğim seni çok ama çok seviyorum…

  Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadığım Bütün Güzelliklerin Yerine
  ♥ Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadığım Bütün Güzelliklerin Yerine Senin Sevgini Koyduğumda Bu Dünyada Herşeye Sahip Olduğumu Anladım
  Ne Varsa Aradığım Bilki Sende Bulmuşum
  ♥ Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktuseninle var olmuşum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende aramaben artık senin olmuşum.

  Alaca Karanlığı Sevmem Ben
  ♥ Alaca karanlığı sevmem ben ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

  Ölüm Gelir Başım üstüne
  ♥ Ölüm gelir başım üstüne çekerim dert bir dert üstüne dayanırım inan herşeye ama SENSİZ OLAMAM!

  Eskiden Karanlıklardan Ve Yağmurlardan Korkardım
  ♥ Eskiden karanlıklardan ve yağmurlardan korkardım şimdi ise yağmurlar gözyaşım oldu karanlıklar ise sırdaşım oldu.

  Seni Sevmek Yanlış Ise
  ♥ Seni sevmek yanlış ise Doğruyu istemiyorum.

  Gittin şehir
  ♥ Gittin şehir seni ağlayarak uğurladı şimdi yağmur durdu ya içimdeki özlem ?

  Doğdum Yaşamak Için
  ♥ Doğdum yaşamak için yaşarım sevmek için severim ölmek için ölürüm senin için BİTANEM!!!

  Bir Zamanlar
  ♥ Bir zamanlar sen hayal kurardın ben gerçekçiydim yıllar gelip geçti ben hayalciyim sen gerçeklerin içinde beni unuttun!

  Bugün Sigaramın
  ♥ Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi…

  Okyanusta Giderken Bir Deniz Kızı çıktı
  ♥ Okyanusta giderken bir deniz kızı çıktı karşıma bana bir midye verdi sana iletmemi istedi ve sende içini açtığında içinde bir çift yüzük ve benden sana bir söz benimle evlenirmisin..

  Bir Gün Beni Arayacaksın
  ♥ Bir gün beni arayacaksın arkadaşlarına soracaksın sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksın o ezan değil sela diyecekler bir gül arayacaksın ama bulamayacaksın çünkü mevsim SONBAHAR…

  Sesini Duysamda
  ♥ Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil ; özlediğimi bil heran çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

  Kül Olmuş Ateş Yanarmı
  ♥ Kül olmuş ateş yanarmıbuz tutmuş su akarmışu gözler seni sevdi BAŞKASINA BAKARMI.

  Bir Insana Verilebilecek
  ♥ Bir insana verilebilecek en güzel armağan yürektir ve bir insanı sevebilmek dostum inan yürek işidir.

  Gözlerim Gözlerini Görmesede
  ♥ Gözlerim gözlerini görmesede ellerim ellerini tutmasada yokluğun hergece kalbimden vursada sana aşığım ya oda yeter bana…

  Sarı Giyer Güneş Olursun
  ♥ Sarı giyer güneş olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

  Sev Seni
  ♥ Sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni mısıra sultan ise..

  Sevgisiz Bir Hayat
  ♥ Sevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Yaşam Kuru Bir Çölde Cayır Cayır Yanmaya Benzer.Aşksız Bir Direnişte Umutsuzca Direnmeye Benzer..

  En Tatlı
  ♥ en tatlı gerçek rüyamsın…

  Sen Benim
  ♥ sen benim gördüğüm ve bitmesin diye yaşattığım

  Kimi Rüyalar
  ♥ Kimi rüyalar görülmeye değer kimi ise yaşanmaya
  Rüzgarın Keman çaldığı
  ♥ Rüzgarın keman çaldığı yağmurun camına vurduğu ve sen yatağına uzanıp keşke dediğin herşey seninle olsun BİRTANEM sen benim BİRTANEM gönlümde efsanemsin…

  Nasılki
  ♥ Nasılki Gökyüzü Yıldızsız Deniz Dalgasız Toprak Susuz Olamıyorsa Bende Sensiz Olamıyorum BİTANEM !!

  Topraklardan Kalem
  ♥ Topraklardan kalem; ağaçlardan kağıt yaptım üzerlerine milyonlarca kez SENİ SEVİYORUM yazdım.Ama yanılmışım.Ben seni sevmedim sana taptım biricik AŞKIM.

  Seni Düşündüm
  ♥ Seni düşündüm ağladım.Darmadağın aynaya baktım.Karşımda duran bir yabancıydı.Gözlerini koyuluğunda sen vardın. Nefretle aynayı kırdım! Yere düşen cam parçacıklarında sen vardın.Bir kaç damla kan aktı elimden.Anladım artık sen vardın damarlarımda da sen vardın.

  Yokluğunu Bu Kadar Derinden Hissetmeseydim
  ♥ Yokluğunu bu kadar derinden hissetmeseydim varlığının eşsiz güzelliğini anlayamazdım PAŞAM!

  Bir Tebessüm Kadar Güzel
  ♥ Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin..

  Ne Hasta Bekler
  ♥ Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar…

  Eğer Birgün
  ♥ Eğer birgün kader seni benim kollarımdan alıp birbaşkasının kollarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marşım olacaktır…

  Her Aynaya Baktığında
  ♥ Her aynaya baktığında beni hatırla gözlerin yıldızlara takılırsa gözlerimdir sakın unutma.. unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse ellerimdir sakın bırakma..

  Bulutların Gözyaşları
  ♥ Bulutların Gözyaşları Pencerene vurdugu bir akşamda gecede hangi hayeller sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

  Kalbe Yazılan Yazı Silinmiyor
  ♥ Kalbe yazılan yazı silinmiyor sildim desende bir iz kalıyor senden kalan anılar aklıma geldiğinde kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

  Hasret Yağıyor
  ♥ Hasret yağıyor bu gün sokaklara resmin var sanki göz kapaklarımda ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karşımsa.

  Hiç Zorlanmamıştım
  ♥ Hiç zorlanmamıştım kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense sana söylemek istediğim bir söz var ama korkum engel oluyor sözlerime.

  Gecemi Aydınlatan Ay Gibisin
  ♥ Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh kalbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum bu ateş beni öyle sarmış ki ne yapsam söndüremiyorum.

  Geceyi Sana Yazdım Güneşi Sana
  ♥ Geceyi sana yazdım güneşi sana alev alev yanıyor içimdeki sevda yetmiyor söndürmeye denizler ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

  Hayatıma Bir Yalnızlık çöküyor
  ♥ Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca her sabah gözlerimi açtığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma.

  Sen Güllere özenme
  ♥ Sen güllere özenme güller sana özensin üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin sevgi kadar özgürsün

  Hasret Ve özlem Sevdiğinle Güzel
  ♥ Hasret ve özlem sevdiğinle güzel karşımdaki senin gibi olunca özel tut onun elinden yada gönlünden bak o zaman ayırabiliyormu ecel

  Çölün Suya Duyduğu özlem Bile
  ♥ Çölün suya duyduğu özlem bile Benim sana duyduğum aşkın yanında hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün Çöller gözyaşlarımla ıslanır…

  Şu Uzun Gibi
  ♥ Şu uzun gibi görünen ama gayet kısa hayat yolunda çare olmasa da ağlamak! Mümkünmü ki ağlamamak…

  Ben Mavi
  ♥ Ben mavi Sen gökyüzü.Ben deniz Sen dalgası.Ben beden Sen can.Söyle şimdi Dalgasız deniz Cansız beden Sesiz bir Ben olur mu hiç?…

  Sen Bir Güneşsin
  ♥ Sen bir güneşsin etrafında bir çok gezegen var. ama unutmaki ben de bir dünyayım ve bir tek bende hayat var !

  Kahretsin Unutamıyorum
  ♥ Kahretsin unutamıyorum ama normaldirçünkü o benim kalbimle beynim arasında çelik halattan asma köprü kurdu nice tır konvoyları geçti köprü sallanmadı bile!!!

  Bilirmisin
  ♥ Bilirmisin Bir Fidan Susuz Kalırsa Ne Olur…Tabiki Kurur Ve Ölür..İşte Ben Bir Fidan Sen susun Eğer Sen Olmazsan Kurur Ve ÖLÜRÜM AşKıMM.

  Biz Denizci Değiliz
  ♥ Biz denizci değiliz her limanda sevgilimiz olsun biz liseliyiz sevdikmi birkere severiz.

  Ağlamak Istiyorsan
  ♥ Ağlamak istiyorsan eğer başını dik tutki göz yaşların seni ağlatan kadar alçalmasın

  ♥ Benim Sevgim Zaman Ve Uzaklıkla Sınırlı Değil
  ♥ Benim sevgim zaman ve uzaklıkla sınırlı değil zamanı kaldırınca aynı andayız uzaklığı kaldırınca aynı yerdeyiz o zaman her an ve her yerde seninle beraberiz…

  Bazen Bir Dakika Birgün Gibidir
  ♥ Bazen bir dakika birgün gibidir.bazende birgün bir dakika gibidir.zamanı değerli kılan tek şey yanımdaki senin varlığındır….

  On Kişi Sev Dokuzuncusu
  ♥ On kişi sev dokuzuncusu olayım bir kişi sev sonuncusu olayım

  Bir Destan Yazar Gibi Durmadan
  ♥ Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

  Hayat Bir Tiyatro Dediler
  ♥ Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

  Bir Sevgi Var Içim Lekesiz Tertemiz
  ♥ Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz Bir özlem var içimde uçsuz bucaksızBir duygu var içimde dalsız budaksız Birde sen varsın içimde unutulması imkansız…

  Tutki Ben Bir Yağmur Damlasıyım
  ♥ Tutki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştümmü dağılırım Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm Anlaki sen benim canımsın seni kaybettimmi Ölürüm…

 3. #8
  Paylaşimci Üye uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Oct 2008
  Bulunduğu Yer
  !!!!
  Mesajlar
  1.199
  Blog Yazıları
  6
  Tecrübe Puanı
  17739388

  Tanımlı Ce: Güzel sözler.

  Hissedince Sana Vurulduğumu
  ♥ Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir Bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne çare birtanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim…
  Rüyalara Rest çektim Uyumuyorum
  ♥ Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum…

  Yüreğimde Senden Bana Hiç Bir ışık Yok
  ♥ Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.Beni gel al burdan…

  Solmadan Gel Artık Aşkımın Gülü
  ♥ Solmadan gel artık aşkımın gülü olsada konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime.

  Behdanem Benim
  ♥ Behdanem benim..düşünsene bir kez dahi olsa.Dikenin güleipek böceğinin kozasına olan o büyük sevgisini.Uçurum çiçeklerinin yaşama inat koklanmıcaklarını bilerek her defasında açtıklarını.Ben de behdanem seni yüreğime can yazdım bir kere.O muhteşem sevgi ile yaşama ve sana inat..

  Papatyalar Var Karşımda
  ♥ Papatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır bana.. Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittin..

  Ellerim Anladı Tutmuyorsun
  ♥ Ellerim anladı tutmuyorsun..Gözlerim anladı bakmıyorsun.. Dudaklarım anladı öpmüyorsun.. Gidişini kalbime nasıl anlatayım nasıl söyliyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim…

  Sevmiyorum Seni Deseydin Keşke
  ♥ Sevmiyorum seni deseydin keşke Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..

  Günahın özüyse Seni Sevmek
  ♥ Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

  Güneşi Sevdiğini Söylüyorsun
  ♥ Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

  Hayat Bir şekilde
  ♥ Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

  O Vefasız Kalbin Hissetmesede
  ♥ O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim…

  Kalbinde Yer Yoksa Güzelim
  ♥ Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

  Dünyanın En Güzel şeyini Sana Vermek Isterdim
  ♥ Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

  Ağlamak çocuklara
  ♥ Ağlamak çocuklara affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem…

  Hoççakal Allah A Emanet Ol
  ♥ Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

  Dertlerin Kum Tanesi Kadar Küçük
  ♥ Dertlerin kum tanesi kadar küçük sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

  Yaşamak özlemsiz
  ♥ Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir sen yokken bile seninle olabilmektir..

  İçinde öyle Bir Umut
  ♥ İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

  Sözlerin Büyük
  ♥ Sözlerin büyük yüreğin küçük! Hataların yanlışların çokdoğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı bana göreyse zavallısın!

  Ya Sözlerin Aklımda
  ♥ Ya Sözlerin Aklımda Ya Da Aklım Adında Ya Hayalin Karşımda Ya Da Sesin Kulağımda Ya Ben Çıldırıyorum Ya da Çok Özlüyorum Ya Özlemek Çok Güzel Yada Özlenen Çok ÖZEL…

  Ne Zaman Gelirsen Gel
  ♥ Ne zaman gelirsen gelbaşıma taç olursun. Sen benim eski değil eskimeyen DOSTUMSUN…

  Kristalin
  ♥ Kristalin bedelini göze almayanonunla oynamasın

  Hissizler
  ♥ Hissizler Hareketsizler yol alamazlar Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

  Aşk Günah Olmayacak Kadar Masum
  ♥ Aşk günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür unutulmayacak kadar derin umulmayacak kadar yakın tek başına yaşanmayacak kadar takımdır…

  Bizim ömrümüzde
  ♥ Bizim ömrümüzde mezarlarımız doğuşumuzda kazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır seni unuttum kelimesi sadece kan ile mezar taşımda yazılır seni unutmadım

  Dostluk Deniz Kenarında Taş Toplamaya Benzer
  ♥ Dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer. Önce toplarsın sonra teker teker atarsın. Ama bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen atmaya kıyamadığımsın.

  Aşk GeçiciSevgi Bir Ömürdür
  ♥ Aşk GeçiciSevgi Bir Ömürdür Seveni Aşk Değil Sevgi Öldürür Sevgi Sevda Bahçesinin Bir Gülüdür Benim Bahçemin Gülüde Sensin Bitanem

  Sana Olan Aşkımı Sanki Bilmez Gibisin
  ♥ Sana olan aşkımı sanki bilmez gibisin seviyorum desende sanki sevmez gibisin sen sevsende sevmesende inan benim herşeyimsin

  Cellatlar Yine Başladılar
  ♥ Cellatlar yine başladılar infaza herkes cezasını çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmış hırsızlık atın ateşe bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmış dediler yalan söylemiş onu da atın ateşe bir günahkar daha sordular bu ne yapmış dediler SEVMİŞ bunu atmayın bu zaten yanmış

  Bir Uçurumdan Aşağı Düşüyor
  ♥ Bir uçurumdan aşağı düşüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim

  Bir Gün Yağmura
  ♥ Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim..

  Sen Sevmeg
  ♥ Sen Sevme Sevdiğimi Bil Yeter Bitanem

  Mevsimlerden Yazı Giysilerden
  ♥ Mevsimlerden yazı Giysilerden beyazı Kuşlardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herşeyden çok Seni seviyorum

  Seni Her Sabah
  ♥ Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı.

  Eğer Bir Gün
  ♥ Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu

  Bulutlara Yükledim özlemimi
  ♥ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

  Eğer Sevdiğin Seni Terk Etmişse
  ♥ Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

  Eğer Onun Için Herşeyi Göze Alıyorsan
  ♥ Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan onu her an düşünüyorsanonun için ağlıyorsano senin için tekseo senin için herşeyden değerliyseonun bir gülmesi senin için dünyalar demekse… siz aşıksınız…

  Gök Yüzünde Bir Yıldız Seç
  ♥ Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

  Güneşin Ilk ışıkları Gününü Aydınlattığında
  ♥ Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

  Seni Ne Kadar Sevdiğimi Anlamak Istiyorsan
  ♥ Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır…

  Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Indiğinde
  ♥ Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.

  Ben Asla Ağlamam
  ♥ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

  Bazı Insanlar Hayalleriyle Bazıları Sevgileriyle Yaşarlar
  ♥ Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır.

  Avucun Arasına
  ♥ Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın.

  Sen Güllere özenme Güller Sana özensin
  ♥ Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsinsevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N

  Bir Gün Daha Doğdu
  ♥ Bir gün daha doğdu sonsuz umutlar taşıyan eşsiz duygularla..umarım bu günde gelecek güzel günlerin habercisidir.

  Kilometrelerce Uzaklıklara
  ♥ Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

  Günün En Tatlı Esintiyle
  ♥ Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum pencereni aç al onu içeriye içine çek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim için sakla…

  Nasıl Uzaktaki Yıldız Parlak Geliyorsa Insana
  ♥ Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insanauzakta olduğum için tutkunum sanahani en güzel aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun için gülüm aşığım sana

 4. #9
  Demirbaş angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr Baktabul'un Çılgını angelymr - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2009
  Bulunduğu Yer
  "İstanbuL" (;
  Mesajlar
  862
  Tecrübe Puanı
  39123478

  Tanımlı Ce: Güzel sözler.

  hepsi çok güzeller emeğine sağlık

 5. #10
  .☠. Sσĝυк νє Sєssỉz .☠. eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem Baktabul'un Çılgını eJhem - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2007
  Bulunduğu Yer
  Bursa
  Mesajlar
  12.111
  Blog Yazıları
  66
  Tecrübe Puanı
  107375207

  Tanımlı Ce: Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri

  Konular birleştildi.

+ Konu Cevapla
2 / 3 Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Damar Sözleri-Damar Sözler-Damar Mesajlar-Damar Mesaj
  By elma in forum Güzel Sözler, Mesajlar, Mesajları
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-19-2009, 16:58
 2. Etkileyici Sözler
  By DarkNess in forum Güzel Sözler, Mesajlar, Mesajları
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 09-14-2009, 09:27
 3. EtkiLeyici Msn NickLeri
  By miqu in forum MSN Nickleri
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-06-2009, 14:39
 4. MsN Damar Nickleri..
  By pinknew in forum MSN Nickleri
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 12-16-2007, 23:12
 5. Etkileyici Sözler
  By osman3 in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-08-2007, 17:29

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375