Temizlik Robotu, Temizlik Robotu Nedir, Temizlik Robotu Fiyatları
libelle temizlik robotu, rainbow temizlik robotu, fakir temizlik robotu, aura temizlik robotu, cleanmax temizlik robotu, stv pazarlama, libelle, temizlik robotu fiyatları gibisinden kelimelerinde anlamlarını açıklamak gerekiyor.

Temizlik Robotu ortalığı temizlemeye yarayan bir makinadır. Fiyatlarıda hergün düşmektedir. Eskiden Lüks olan temizlik robotu artık her evin ihtiyacıdır.

Hanımlar, elektrik süpürgesiyle temizlik yaparken, başları ağrır ve bir miktar terlerler. Bu terlemenin yorulmadan dolayı olduğunu zannederler. Hâlbuki bu terlemenin sebebi, süpürme esnasında etrafa yoğun bir şekilde savrulan akarların solunum yoluyla vücûda girmesi dolayısıyla, vücûdun savunma mekanizmasının histamin üretmesi ve bunun sonucunda, kalbin fazla çalışmasıdır. Bu durumda toza karşı alerji ve bronşit başlangıcı meydana gelir. Bahsedilen akarlar; insan derisi, kepek ve kıl artıklarıyla beslendiğinden, yatak odalarında ve yatağımızda milyonlarcası yaşamaktadır. Bu yaratıklar açıkta bulunan gıdaların üzerine hücum etmektedirler. Meselâ, kahvaltı tepsisinde bulunan yağ, reçel, zeytin, peynir gibi besinlerin üzerini kısa bir süre içinde kaplarlar. Uygun ortamı buldukları takdirde de, hızla çoğalırlar. Elektrik süpürgeleri, temizlediğimizi zannettiğimiz yüzeylerden süpürdüğümüz toz ve bakterilerin, ancak kabasını çöp torbasında tutmakta, ince toz zerreciklerini gözeneklerinden tekrar hava ile birlikte dışarıya püskürtmektedir. Çünkü hortumdan çöp torbasına gelen hava, bir şekilde tekrar dışarı çıkar. Süpürme işlemi bittikten sonra, mobilya ve sehpa ile cam yüzeylerin üzerinde ince bir toz tabakası meydana gelir