Önceki yazıda Madonna'nın yeni imajından bahsetmiştik. Bu haftaki konumuz da Cameron Diaz'ın yeni saçları. Sonuçsa hep aynı: Hollywood yıldızı gibi görünmenin yolu profesyonel bir makyaj uzmanı ve saç tasarımcısıyla iş birliğine git mekten geçiyor.

Aslında çok güzel bir yüzü yok. Keskin hatlı çenesi büyük ağzı ve geniş yanaklarında küçük bir gamzesi var. Saçları orta boy ve genelde sarı kullanıyor. Yılda 8-10 kez ülkemize gelip gidiyor ve sıkı dostlarından birinin restoranında yemek yemeye bayılıyor. Bu bahsettiğim yer
Etiler’de ve çalışanlardan birisi benim iyi bir arkadaşım.

O da diyor ki makyajsız ve saçları yapılı değilken sıradan bir kız ama bacak boyu uzun. İnce beli de göz önüne alınıp saçları düz ve ıslak görünümlü taranırsa dar bir kot ve 'son filminin afişindeki' gibi resimlenirse bir anda bir Hollywood yıldızına dönüşüveriyor. Hem de 20 yılda bir yetişenlerinden.

Onu ilk önce ‘Mask’ (Maske) filminde Jim Carrey ile dans ederken; sarışın gür saçları ile fark etmiştim. Gerçekten güzel ve bakımlı olan bu model ilave saçı çok mükemmel kullanmıştı. Ardından televizyonda bir romantik komedide seyrettim. Saçlar omuzlarından biraz aşağıda fakat yine ilave saçlarla uzatılmış bir haldeydi. Son filminin afişlerine bakılırsa bu defa kendi saçlarını kullanmış ve rengi mükemmel olmuş. Filmi mutlaka görmek lazım bence. Komik gibi görünüyor en yakın zamanda gideceğim; ama bir kez daha söylüyorum: Onlarınki kadar profesyonel bir makyör ve saç tasarımcısı sizinle de uğraşsa siz de Hollywood ya da en azından Bollywood yıldızı kadar olursunuz şaşırmayın.

Bu arada milyon dolarlık bütçesi ie sükse yapan onlarca film seyrettim ama ‘Babam ve Oğlum’ kadar etkilendiğim bir film daha izlemedim mutlaka gidin ve bir de siz yorumlayın.

Tekrar konumuza dönersek sahip olmak istediğimiz o güzel görünümü elde etmek için profesyonel destek almak gerekiyor. O zaman size bir önerim var: Murat Aktaş

Kendisi katalog çekimlerinin aranan makyaj uzmanı. İşinde bir numara. Tanınmış makyöz Oya Tolga’nın yetiştirdiği Murat Aktaş artık benim salonumda makyaj danışmanlığı yapıyor.

Siz de özel bir gününüzde geceye damganızı vurmak isterseniz randevunuzu alın saçınızı ben makyajınız Murat yapsın ortaya harika işler çıkaralım.

Bir dahaki yazımızda Premier Hair & Make-up salonumuzun açılışından bahsedeceğim. Gelinlikler ve özel kıyafetlerle mükemmle tasarımlara imza atmaya hazırlanıyoruz. Çok şaşıracaksınız.