Hacimsiz,İnce Saçlardan Kurtulmak İsteyenler için Doğal Formüller


Çok ince telli saçlarınız var ve onlara volüm vermeyi bir türlü beceremiyorsanız.

İşte en ince ve az telli saçlara bile kusursuz bir dolgunluk kazandıracak ipuçları...

* En iyi volümü, saçlarınızı başınızı öne eğerek kuruttuğunuzda kazanırsınız.

* Krepenin garantili bir dolgunluk verebileceğini hatırlatmak isteriz. Özel bir model için desaç diplerinizi sık dişli bir tarakla krepe yapabilirsiniz. Saçların arka tarafının hayli yüksek olduğu 60''''ların modelleri, aynı zamanda son derece kalıcıdır.

* Büyük hava delikli fırçalar hem saçlarınızı kurutma zamanını kısaltıyor hem de doğal bir esneklik kazandırıyor. Naylon destekli doğal kır fırçalar, saçları düzleştirmeye yardımcı oluyor.

*Saçlarda kalıcı bir dolgunluk içim saç spreyini saçlara sıkın. Üründeki küçük mikroskobik hava yastıkları saçları kaldırıyor ve daha dolgun görünmesini sağlıyor.

* İnce telli saçlar aynı zamanda oldukça hassastır ve kırılmalara oldukça açıktır. Özel lgunlaştırıcı şampuanlar ve kremler saç yapısını güçlendirip korur.

* Jumbo boy saç bigudileri, en ince saç tellerine bile volüm kazandıracaktır. Havluyla nemi alınmış saçları bigudi yardımıyla sarın ve iyice kurumalarını sağlayın. Fırçayla taradıktan sonra saç spreyiyle sabitleyerek kalıcılığını artırabilirsiniz.

(alıntı)