Kıvırcık saçlarınız 8 ay boyunca dümdüz! Nasıl mı?
Kıvırcık saçlar dümdüz olabilir mi??? Evet, hem de 8 ay boyunca dümdüz kalabilir, üstelik de saçlarınızı hiç yıpratmaz. Hatta eskisinden daha parlak ve sağlıklı olurlar. Bu işlemin adı Straight Therapy. Termal düzleştirici ile saçlarınız 8 ay boyunca dümdüz olabilir.Yıkansa da hiçbir şekilde bozulmayan bu ürün salonumuzda özel eğitim almış ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle uygulanmaktadır. Bu ürün sayesinde sizde Kıvırcık saçlarınızdan 8 boyunca kesin olarak kurtulabilirsiniz.
Bu uygulama Türkiye de ilk defa İLKER YAVRUTÜRK Hair Creative de eğitimini almış sertifikalı uzman personeller tarafından uygulanmaktadır.


Soru: Bu işlem ne kadar zaman alır?
Yaklaşık olarak 4 saat süren uzun, ama sonucuna değen, biraz zahmetli bir iş (En az 6-8 ay boyunca saçlarınıza fön çektirmeyi düşünmeyeceksiniz.)


Soru: Her saça uygulanabilir mi?
Eğer saçlarınız aşırı derecede kimyasal işlem gördüyse, uygulanmaz . Ancak sadece boya az miktarda balyaj varsa uygulanmasında bir sakınca yok. Doğal saçlarda kesinlikle harika sonuçlar aldık!

Soru: Yıkadıktan sonra nasıl duracak?

Kesinlikle dümdüz kalacak.

Kullanılan malzemelerin %80 i saç bakımından ibarettir. Saçın Çekirdeğine iner ve ipek proteinlerini meduladan içeriye bırakarak saçların daha da parlak olmasını sağlar. 2-3 ayda bir dipten çıkan bölgelere tekrar uygulanabilir. Saçlar sağlıklı olmaya devam eder. Uygulatan ünlülerin başında Beyonce ve Michael Jackson gibi zenci kıvırcığı saçlara sahip kişiler yer almaktadır.
Eğer siz de saçlarınızın dalgalı, kıvırcık ve hatta bonus kafa gibi durmasından bıktıysanız; son 20 yılın buluşunu mutlaka deneyin. Bu işlemin sonunda saçlarınızın daha da sağlıklı olduğunu görünce siz de şaşıracaksınız.
Soru: Fiyatı ne kadar?

Saçın boyuna ve gürlüğüne göre değişen 13 aşamalı ve özel eğitimli ekip tarafından uygulanan tam mükemmellik gerektiren bu işlemin fiyatı 350 ile 800 YTL arasındadır.
Soru: 6 ay sonra ne olacak?
Saçlarınızın diplerinden çıkan kısımlarına aynı işlem tekrar yapılabilir ve bu işlem saçlarınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Eczacıbaşı bu konuda garanti veriyor ve ürününe güveniyor.
Eğer siz de saçlarınızın dalgalı, kıvırcık ve hatta bonus kafa gibi durmasından bıktıysanız; son 20 yılın buluşunu mutlaka deneyin. Bu işlemin sonunda saçlarınızın daha da sağlıklı olduğunu görünce siz de şaşıracaksınız.


alıntı.