Baş ağrısına en tatlı çözüm!

Saf çikolata baş ağrılarının değişilmez çözümü oldu.Anadolu Yakası'nın beş yıldızlı oteli BYOTELL bünyesinde bulunan By Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi en son teknolojik cihazları, uzman hekimleri, tecrübeli estetisyenleri ve kişiye özel tedavi yöntemleriyle hizmet veriyor.

Son zamanların en büyük buluşu ozonterapi ve ozon sauna, yüz gençleştirmede en etkili yöntem olan mezolifting, botox ve dolgu uygulamalarını içeren anti-aging programları; elektroterapi, LPG, mezoterapi, karboksiterapi, USG ve ödem giderici pressoterapi uygulamalarını içeren zayıflama programları da Dr. Handan Ertürk kontrolünde yapılıyor. Doğal anti-depresan ve sinirleri gevşetici özelliği olan saf çikolata bakımı ise baş ağrısı çekenler için birebir. Byotel'in uzman kadrosu tarafından yapılan saf çikolata bakımı ağrı problemi olanlar için adeta kurtarıcı niteliğinde.

YAZI TERLEMEDEN GEÇİRİN

Aşırı sıcaklarda, yoğun iş hayatınızda ve de günlük yaşantınızda çok mu terliyorsunuz? Yaklaşık 10 dk’lık bir işlem sonucunda ve hiçbir ağrı ve acı olmaksızın sizi terlemekten kurtaran çözüm olan BOTOX, sizi 6-8 ay boyunca rahatlatacak bir tedavi yöntemidir.

FİYATLAR YARIYA İNDİ

ByOtell sağlık ve estetik harcamalarının yüksek maliyetlerde olması nedeniyle; herkesin faydalanabilmesi için yaz ayları boyunca estetik ve güzellik uygulamalarında %50 indirim uyguluyor.

haber3