Göğsünüzü gere gere dolaşın


Hiçbir kadın sarkık göğüsleri olsun istemez..


Hiçbir kadın sarkık göğüsleri olsun istemez. Bu yüzden göğüslerde meydana gelen sarkma, gevşeme, aşırı yumuşaklık kadınların en çok şikâyet ettiği konuların başında yer alıyor. Yapısında hiç kas olmayan, tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sutyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler.

Medikal Estetik Hekim Gaye Ünal, göğüs bakımı için plastik cerrahiden çekinen, cerrahi müdahaleyi geciktirmek isteyen ve genel bir toparlama ve sıkılaşma sağlamayı amaçlayan kadınlara Breast Fit’i öneriyor. Son yılların en önemli gelişmelerinden sayılabilecek Breast Fit System, kadınlara bıçak altına yatmadan, ağrısız ve acısız, sağlıklı çözümler sunuyor.

Gaye Ünal; sistemin sarkmalar, çatlaklar ve özellikle hamilelik sonrasında oluşan göğüs ucu koyuluklarının tedavisinde son derece etkili bir sistem olduğunu ifade ediyor. Breast Fit; Göğüsteki asimetrik görüntüyü tedavi ederken, düz göğüslere de hacim kazandırıyor.

Sistem 6 ayrı teknolojiden yararlanıyor. Bu teknolojiler sayesinde doku yenilenmesi, gelişmesi, cilt elastikiyetinde iyileşme yaşanıyor, düşük miktarda verilen elektrik akımı ile kas güçlenmesi sağlanıyor, yağ ısı enerjisine dönüştürülerek hızlı bir şekilde incelme oluyor, lenf, kan dolaşımı ve metabolizma gelişiyor, göğüs ucu renk koyulaşması sıkıntısı son buluyor.

Göğüs geliştirme, şekillendirme ve çatlaklara özel 10 ayrı programa sahip sistem ile yaklaşık 10 – 12 seans arasında sonuç alınmaya başlanıyor. Tavsiye edilen seans 20 iken, periyot ise haftada 3 kez… Kişinin problemine, yaşına, cilt yapısına göre bu sayı değişebiliyor. Sarkma, çatlak, büyütme uygulamaları için farklı süreler söz konusu… Acı ve ağrı yaşamayan kişi günlük hayatına rahatlıkla devam edebiliyor.

Hiçbir yan etkisi bulunmayan Breast Fit System, ameliyat ile alınabilecek başarının %80’i oranında başarı sağlayabiliyor ve böylece cerrahi müdahaleden çekinenlere ciddi bir alternatif sunuyor.


ensonhaber