7 yılın ardından üçüz bebek sevinci

A.A

.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;} .hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;} Antalya'da 7 yıldır çocukları olmayan çiftin üçüz erkek bebeği oldu.

Çocuk sahibi olabilmek için uzun süredir tedavi gören Serpil ve Burhan Tombaş çifti, çocukları olacağı haberini alınca büyük mutluluk yaşadı.

Özel bir hastanede doğum yapan Serpil Tombaş (32), üçüz erkek bebek dünyaya getirdi.

Hastanenin yenidoğan uzmanı Aşkın Güra Nemlioğlu, bebeklerin en küçüğünün 1 kilo 231 gram ağırlığında olduğunu belirterek, kuvöze konulan bebeklere anne sütü verdiklerini kaydetti.

Otelde garson olarak çalışan baba Burhan Tombaş da 7 yıl sonra bir bebek beklerken üçüz sürpriziyle karşılaştıklarını, bebeklerin bakımının zor olacağını ama ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Baba Tombaş, bebeklerinin kendilerine şans getireceğine inandıklarını ifade etti.

Anne Serpil Tombaş ise 7 yıldır bebekleri olmasını beklediklerini, üçüz bebekleri olacağını ilk duyduklarında çok şaşırdıklarını söyledi.
Bebeklere Batuhan, Doğuhan ve Atahan isimleri verildi.

hurriyet