Bir haftalık bebeğin dişini çektiler

Şanlıurfa'da iki dişle dünyaya gelen Furkan bebek, emerken annesinin göğsünü ısırınca dişçi koltuğuna oturdu. Bir haftalık bebeğin dişleri yarım saatte çekildi


Şanlıurfa'da, geçen hafta dünyaya gelen Furkan bebek, dişçi koltuğuyla erken tanıştı. Emerken annesini ısıran Furkan bebeğin, 2 dişi operasyonla çekildi.
27 yaşındaki öğretmen Cengiz Küçük ve 20 yaşındaki eşi Zehra Küçük'ün geçen hafta dünyaya gelen oğulları, herkesi şaşkına çevirdi. Sabah gazetesinde yer alan Mehmet Yıldırım imzalı habere göre; Furkan adı verilen bebek, tıpta milyonda bir görülen "erken diş"leriyle doğdu. Furkan bebek, emerken annesini yaralayınca doktora götürüldü.

DİŞ DOKTORU AKRABASI
Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ne sevk edilen Furkan bebek, dişçi koltuğuna yatırıldı. Bebeğin alt damağındaki 2 dişi, yarım saat süren cerrahi müdahale ile çekildi. Pansuman yapılan minik, daha sonra taburcu edildi.
Hayatında ilk kez yeni doğan bir bebeğin dişlerini çektiğini ifade eden Furkan'ın akrabası diş doktoru Yusuf Küçük "Tıpta ender rastlanan bir olay. Emerken annesini yaralamış" dedi.


habertürk