Alıntı REVO´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
yav arkdaş kusura bakma bana msj atmışsın gündüz girdim görmedim kusura bakma.
Siyaset hayatın her alanındadır.işte,okulda,evde bile çünkü sen üretmeyen ,asalak bir şekilde sorgulamdan yaşarsan.bütün gün evde kadın programlarını,haber yerine asparagaz haberleri,magazini izlersin.sen eger sesini çıkartmazsan okulda egtim müfredatını bırak senin tarhini bile degiştirirler artık inkilap tarihine küfredilir hale gelinde ama osmanlı tarihi yüceltiliyor,kitap dagıtmaları süper birşey hatta söylmememişsin tablette dagıttılar eyvallah ama parasiz ve bilimsel egitim istiyoruz arkadaş.kuran kurslarına ve diyanet işlerine ayrılan paranın 2 katını egitime harcansın istiyoruz.doguda kız cocuklarına karşı yapmacık -baba beni okula gönder muhabbeti istemiyoruz..eger işte sana 2 kişinin yapacagı işi yaptırılıyor ve ses çıkartmıyorsan,verdikleri ücretlere booyun egiyorsan bu senin sorumsuzlugundur.her gün iş kazası oluyor her gün tersanelerde insalar ölüüyor.her gün bir yerler özelleştirliyor.yok pahasına satılıyor.peşkeş çekiliyor.özelleşmek ne demek biliyormusun?patronun ne verirse onu alırsın 5 kişinin işini bir kişiye yüklerler işine gelirse der kapı ordadır.ne saglıgını nede sigartanı düşünürler.bilmem anlatabilidim mi?yani politika ,siyaset sorgulamaktır ,üretmektir.daha iyisini elde etmektir bence.
bu konuda siyasettir yanı zamanda ticarettir ve şunuda söylmek isterim ki sutu bozuk insanlarin iktidar oldugu bir ulkede sutlerin bozuk olmasida normaldir.gülsan gıda ve pınar kimlerin git bi araştır derim.bugünlük yeter arkdaşlar.kendinize iyi bakın.görüşmek dilegiyle.iyi geceler.

senden rica ediyrm gir bikaç haber sitesine bak tarafsz ve özgür bi şeklde zıt görüşlü sitelern haberlerini incele ve analz yap.
bizde yanlış bilgi almış veya yanls bilgilenms olabilirz. ne kadr süt dağıtıldığına, zehirlenmelrn bölgelerine bak. rakamları karsılstr ölü yaralı hastanede yatan cocuk sayısına bak sora buraya yaz.
ondan sora eger hala tarafszsan,
o kücük cocuklarn zehirlenmesyle elinde koz bulunduran bir güruhun mutlulugunu görecksn.
onlarki
38 dersim katliamındn beri ülkede korku paranoyasıyla beslenmis akbabalardr

bitti.