Japon icadı Jinsei bilimsel olarak kabul edildi!Migren, Panik Atak, Anksiyete, Stres,Uykusuzluk, Denge Sorunu, Odaklanma sorunu, Alzheimer, MS Hastalığı, Kemik ve Eklem Ağrıları, Baş-Bel-Boyun-Omuz Ağrıları, Ürtiker, Egzama, Uyku Apnesi, Konsantre bozukluğu, Yorgunluk, Cinsel Performans sorunu, Güç kaybı, vücutta istenmeyen kokular…

Eğer yukarda belirtilen hastalıklara sahipseniz büyük bir tehlikeyle karşı karşıyasınız demektir. Yeni çağın hastalıkları gittikçe artıyor. Uzmanlar cep telefonları, bilgisayarlar, kablosuz modem, baz istasyonları hatta lcd televizyonların ve elektrikle çalışan bir çok cihazın insan vücuduna olan zararlarından bahsediyorlar.

Prof. Dr. Selim ŞEKER: “Baz istasyonlarının insana olduğu kadar çevreye, doğal yaşama etkisi oldukça fazla. Örneğin, buğday yetişmiyor. Elektromanyetik alanlardan etkilen birçok kuş türü ve arılar baz istasyonları çevresinde yaşayamıyor. Mobil telefon antenlerinin ana huzmesi ağaçların ve çalıların üzerine geldiğinde yüzeylerin kuruduğu, soluk ve sağlıksız göründükleri, büyümelerinin azaldığı ve hastalıklara yakalandığı bilimsel bir gerçektir. Elektromanyetik dalgalar, stres, görüş alanında daralma, kulak çınlaması, yorgunluk hissi, yoğunlaşma bozulması, baş ağrıları, işitmede geçici aksaklıklar, sersemleme, uyku bozuklukları, hafıza zayıflaması, kalıcı işitme bozuklukları, kan hücrelerinin bozulması, el ve bilekte sinir sıkışması, alerji, üreme bozuklukları, hiperaktivite, beyin hücrelerinde ölüm ve beyin tümörleri, beyaz kan hücresi kanseri, embriyo gelişiminin zarar görmesi. Önlemler alınmadığı sürece de radyasyonun zararlı etkililerine maruz kalacağız.”

DR Mehmet ÖZ: “21.000'den fazla yetişkin 1500'den fazla çocuk her yıl beyin tümöründen teşhis ile yüzleşiyor ve araştırmacılar sebebini cep telefonlarıyla konuşmalarına bağlıyor. Bilim adamları radyo frekans dalgalarının bu konuda çok etkili olduğunu söylüyor. Üstelik bu sadece beynimizde olmayabilir. İyi haber radyasyon tehlikesini azaltma şansımız var ne yapacağımızı biliyorsak...” diyor.

Japon Bilim Adamları tarafından geliştirilen ve elektromanyetik dalgaları vücudumuzdan uzak tutmaya çalışan nano teknolojik bir ürün ile bu tür etkileri azaltabiliyorsunuz. Ve bir çok rahatsızlıktan kurtulabiliyorsunuz. Doktorlar hasta tedavisinde yardımcı olarak Jinsei tavsiye etmeye başladı bile.

Jinsei, 2010 yılında İngiltere Kay Pidgeon'da yapılan bilimsel araştırmaya göre elektromanyetik dalgaları engellediğini ispatladı. Raporu incelediğimizde Uluslararası kabul görmüş PIP teknolojisi kullanarak vücuda temas halindeyken yapılan inceleme de Jinsei, vücuda bir auro kalkanı oluşturarak dışarıdan gelen zararlı elektromanyetik sinyallerden korunmamızı sağlıyor.

Sıkı takipçileri ve/veya kullanıcıları arasında bu ürünü kullanan ünlü simalarda var. Bunlardan bazıları; Ajda Pekkan, Arda Turan, Fatih Terim, Hakan Yılmaz, Emre Belözoğlu, Hakan Şükür, Süleyman Demirel, Nurseli İdiz, Gökçe Özyol, Christof Daum, Songül Karlı, Ozan Orhon, Yılmaz Erdoğan şeklinde liste uzayıp gidiyor. Televizyon ekranının her köşesinde Jinsei'yi görmek mümkün; Kurtlar Vadisi, Yahşi Cazibe, Kavak Yelleri, Papatyam bunlardan sadece bazıları.

FOX TV Ana haber bültenine göre Ajda Pekkan: "Bana bu kolyeyi Ender Saraç tavsiye etti. Ona müteşekkirim. Vücudumdaki değişikliği anında hissettim. Çok daha zinde çok daha formdayım" diyor.

DR. Ender Saraç: "Ben kullanıyorum tavsiyede ediyorum, en azından ne yapabilirsek kardır" demiştir.

Jinsei Power Yetkilileri, sahte ürün uyarısında bulunuyor. Ürünü Türkiye'ye 2008 yılında getirdik. Birçok sahtemiz hem kolye olarak hem de bileklik olarak piyasaya çıktı. Fakat hiç birinin bilimsel dayanakları olmadığı gibi hiç bir yararları da yoktur. Jinsei'nin satış politikasındaki testleri yaparak satışı yapılan bu tür ürünler, kısa bir zaman sonra etkilerini kaybediyorlar. Çünkü içerisindeki iyon tozudur. Jinsei'nin eşi benzeri Türkiye'de yoktur ve ömür boyu garantilidir. Ve bu tür ürünleri 50-60TL'ye almak mümkün değildir” şeklinde açıklama yapıyor.

Kaynak: Mynet