Migren’i asıl nedenini Japonlar buldu!


Yeni çağın hastalığı migren haplarla tedavi edilemiyor!


Güncelleme:13 Temmuz 2012 10:12

Her insanın 10/1'inde görünen migren, kadınların 4/1'inde en sık rastlanan ve tedavisi olmayan bir rahatsızlık olarak belirlenmişti. Alman Bilim adamları 2005 yılında 4 yıl boyunca süren araştırmalar yaptı. Birinci kromozomda bulunan sinir hücrelerinin yanlış sinyaller göndermesi sonucu Migren’in oluştuğunu saptadı. Alman bilim adamlarına göre bu bozukluk genetik bir yapıdan geliyordu.

Tüm dünya bu bilim adamlarının tedaviye yönelik ilaç çıkaracağını beklerken, Japon bilim adamlarıbu sinyalleri düzeltecek bir ilaç yapılamayacağını ve yapılsa dahi bu sinyalleri elektromanyetik radyasyon dalgalarının (cep telefonu, bilgisayarlar, uydu alıcıları, modemler, baz istasyonları, elektrikli tüm ev aletlerinin) yol açtığını ve bu yüzden başarılı olunamayacağını ileri sürmüştü.

ARAŞTIRMALAR UZUN YILLARDIR SÜRÜYORDU

Deneye katılan 45 aile üzerinde genetik değişikliğin saptanması ise bu farklılığın sinir hücreleri üzerine yanlış bir sinyalin gönderildiği sonucunu ortaya çıkardı. Yani, sinir hücrelerinin, değişime uğramış bir kromozomun yol açtığı yanlış sinyaller sonucunda, farklı şekillerde uyarılması baş ağrılarına, baş dönmelerine, bulantı ve bayılmalara yol açıyor.

Ender Saraç’ın "Ben faydasını gördüm ne yapabilsek kardır" dediği o Japon icadı, tarihe geçeceğe benziyor!

Ender Saraç, Doktorum programına katılarak elektro manyetik radyasyonun zararlarından ve sağlığımıza olan zararlarından bahsetmişti. Bunun için Japon icadı bir kolye’yi kullandığını ve faydasını gördüğünü belirtmişti.

Çok kısa bir zaman sonra İngiltere’den de ses geldi! Japon icadı Jinsei bilimsel olarak ta kabul edildi.

JAPON BİLİM ADAMLARI HAKLI ÇIKTI!

Japonya’da geliştirilen bir buluş ile elektromanyetik sinyalleri engelleyen bir ürün icat edildi. Bilim dünyasında kabul gören bu teknoloji Migren’i yok etmeyi başardı ve yüz binlerce kişiyi bu hastalıktan kurtardı. Türkiye’de Jinsei Life Power adı altında satılan bu Japon icadı iki yıldır Türkiye pazarında ve her gün kitlesi gittikçe artıyor.

Yıllardır Migren rahatsızlığı çeken Jinsei için Yaşar Göçeroğlu: “55 yıldır çektiğim migrenden kurtardınız. Almanya’da tedavi terapileri uygulandı. Tımarhaneye bile yatırdılar ama çözüm olmadı. Avamigran ve tegredol adı verilen test ilaçlarını kullanmama karar verildi. Bu ilaçları 1974 yılından beri kullanıyordum ve Ramazan’da oruç tutmam mümkün bile değildi. Şuanda hem oruç tutabiliyorum hem de o ilaçları kullanmıyorum“ diyor.

Ürünün satışının yapıldığı x adresindeki yorumlardan bazıları.

Engin Aslan: “Eşim hamile olduğu için ilaç kullanmakta çok zorlanıyorduk. Haftada en az 2 kez ağır migren krizleri geçiriyordu. Kolyeyi takmaya başlayalı şuanda 1 ayı geçiyor bize 3 migren ağrısından sonra ağrıların azalacağı söylenmişti fakat az bile söylenmiş taktıktan sonra 1 kere bile migren krizi hissetmedim eşim. Mükemmel bir ürün gerçekten emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Makbule Yalçın: “alalı 3 gün oldu kızımda migren vardı hiç başı ağrımadı sabahları çok dinç kalkıyor eğer böyle giderse verdiğim para bin kat helal olsun”

Engin Soydan: “haftada 1-2 kez migren baş ağrısı yaşıyordum...ayda bire kadar düştü...şaşılacak bir şey...”

Yusuf Çetintaş: “Eşim yıllardır migren rahatsızlığı çekiyordu eşim ve ben hayatımız bir kabus olmuştu masaya oturup birlikte yemek bile yiyemiyorduk her gün uyuyordu bir avuç ağrı kesici içiyordu. yere yığılıp kalıyordu .Jinsei kolyeyi 2 aya yakın kullanıyor Allah hepinizden razı olsun o kabuslu günler bitti sanki yeniden doğduk gibiyiz evin huzuru geldi sırt ağrıları da geçti bende geçenlerde Alka gruba gittim her kese tavsiye ettiğim için arkadaşa da aldım inşallah arkadaşımda bana ve size dua ederler jinseye ve emeği gecen her kese teşekkür ederim.”

Aysu Aslanova: “Ben Jinsei kolyeyi dayanılmaz migren ağrılarım için en son çare olarak aldım ve şimdilik inanılmaz etkisini gördüm! yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve hiç migren atağım olmadı. Migreni olanlar denesin bence normalde migrenli bir kişinin kapalı yerlerde alış-veriş merkezlerinde filan uzun sure ağrısız kalması zordur.Kolyeden sonra sorunum olmadı diyebilirim.”

Erkan Tiyesti: “bu kolyeyi kullanmaya başladığımda arkadaşlarım ve akrabalarım dalga geçtiler olur mu hiç öyle şey ama bence oldu. Migren ataklarım azaldı. Takmadığım zamanlarda yokluğunu çok hissediyorum.”

Bu şekilde yüzlerce yoruma rastlayabiliyorsunuz. Gerçekten şaşırtıcı! İşin garip tarafı ise bir çok yorumda telefon numaraları bırakılmış durumda!

NEDİR BU JİNSEİ LİFE POWER?

Türkiye’de ilk ve tek radyo frekans dalgalarını kırdığına dair bilimsel belge içeren tek ürün. 2010 yılında İngiltere Kay Pidgeon'da yaptığı bilimsel araştırmanın ilk nicel gözlem hipotezini basına açan Jinsei, Uluslararası kabul görmüş PIP teknolojisi kullanarak vücuda temas halindeyken yapılan inceleme de vücuda bir auro kalkanı (Vücuttan yayılan ışınsal bir enerji alanı) oluşturduğu ispatlandı.

Sıkı takipçileri ve/veya kullanıcıları arasında bu ürünü kullanan ünlü simalarda var. Bunlardan bazıları; Ajda Pekkan, Arda Turan, Fatih Terim, Hakan Yılmaz, Songül Karlı, Ender Saraç, Gökçe Özyol, Emre Belezoğlu, Hakan Şükür, Süleyman Demirel, Nurseli İdiz, Gökçe Özyol, Christof Daum, Hakan Şükür, Songül Karlı, Ozan Orhon, Yılmaz Erdoğan, şeklinde liste uzayıp gidiyor.
Televizyon ekranının her köşesinde Jinsei'yi görmek mümkün; Kurtlar Vadisi, Yahşi Cazibe, Kavak Yelleri, Papatyam bunlardan sadece bazıları.

FOX TV Ana haber bültenine göre Ajda Pekkan: "Bana bu kolyeyi Ender Saraç tavsiye etti. Ona müteşekkirim. Vücudumdaki değişikliği anında hissettim. Çok daha zinde çok daha formdayım" diyor.

Jinsei 'nin başarılı sonuçlar aldığı hastalıklar sırasıyla;

• Migren
• Panik Atak
• Anksiyete
• Denge Sorunu
• Alzaymır
• Yorgunluk ve Halsizlik
• Stres
• Uykusuzluk
• Kemik ve Eklem Ağrıları
• Baş-Bel-Boyun-Omuz Ağrıları
• Ürtiker
• Uyku Apnesi
• Konsantre bozukluğu

Jinsei Life Power yetkilileri, sahte ürün uyarısında bulunuyor. Türkiye’de sadece Alka Grup tarafından satışının yapıldığını ve bu sayede sahte ürünlerin önüne geçtiklerini ekliyorlar.

mynet