Şık ve revaçta: Siemens'den CL75, moda tutkunu bayanlar için ideal, çok yönlü bir iletişim aksesuarı. Yumuşak hatlar ve neşeli floral motifler, bu stilli telefona kadınsı bir kimlik kazandırıyor.

Kullanıcılar, şık yüzeyin ardına bakacak olurlarsa en iyi multimedya ve iletişim teknolojisini bulacaklar. Geliştirilmiş video fonksiyonelliği ile dijital kamera, Bas Konuş (PaT) ve Anlık İleti (bu iki özellik operatöre bağlı) gibi özellikler, bu cep telefonunu en gözde aksesuar haline getiriyor.

Siemens CL75 mobil iletişime feminen bir dokunuş getiriyor. Bu şık kabuklu cep telefonu, feminen şıklığı en son mobil iletişim teknolojisiyle eşsiz biçimde birleştiriyor.

Gözden kaçmayan 262bin parlak renk özelliğine sahip ekranı ve çarpıcı renklerdeki floral motifleri ile CL75, lider bir trend başlatıcı.

Telefonun kullanılmadığı zamanlarda iç ekran, kullanıcıların kendilerine bir göz atmak istediklerinde yararlanabilecekleri, kullanışlı bir cep aynası haline geliyor. Yalnızca 90 gram ağırlığındaki telefon el çantası için ideal boyutlarda.

alıntıdır